Медіа ресурс селища Маневичі

Вітання голови РДА із Днем Маневич

Фото зі сторінки Андрія Линдюка у Facebook

Дорогі земляки, гості селища!

Щиро вітаю вас із 126-ою річницею з Дня заснування селища Маневичі!

День селища – це свято, яке єднає нас усіх, пов’язуючи минуле, сьогодення та майбутнє. Історія кожного селища є частинкою історії нашої держави. А її, як відомо, творять люди, всі ті, хто працює на підприємствах, будує, ремонтує, прибирає, годує, вчить та виховує наших дітей, хто лікує нас і залучає до культурних цінностей. Нам пощастило жити в чудовому селищі зі славною історією. Творять цю історію люди, і головна заслуга у цьому ваша.

Дорогі маневичани! Велика шана вам за самовіддану працю. Висловлюю слова глибокої вдячності усім за любов та вірність рідному селищу, за внесок у розвиток та добробут Маневич. Дякую всім, хто не тільки на словах, а й конкретними справами розбудовує та прикрашає свій будинок, свій двір, вулицю, все наше селище.

Бажаю кожному з вас міцного здоров’я, щастя, розквіту і процвітання, духовної міці та волелюбності, національного духу і гідності, благополуччя, самоповаги і натхнення, чистоти в помислах та благородства у вчинках. Щоб не переводився рід український, нехай віщун радості – лелека приносить у ваші оселі якомога більше немовлят. Хай кожен наступний день буде зігрітий добром і теплом, повагою та розумінням від рідних і близьких. Божого вам благословення!

Голова Маневицької районної державної адміністрації Андрій Линдюк

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Автор публікації

Офлайн 5 днів

#Маневичі

Інформаційний веб-ресурс #Маневичі – новини селища та району – це спеціальний портал, створений з метою інформування жителів про новини та події, які відбуваються в селищі та районі.
Коментарі: 0Публікації: 828Реєстрація: 15-03-2018


Вас може зацікавити
Авторизація
Реєстрація
Генерація паролю

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: