Медіа ресурс селища Маневичі

12 червня: Дні народження,проефесійні свята та погода

12 червня свій День народження святкує начальник загального відділу апарату райдержадміністрації Хомич Вікторія Василівна. Бажаємо Вам міцного здоров’я, радості, веселощів, достатку та міцного здоров’я Вам і всім рідним і близьким. А ще безліч посмішок, впевненості у завтрашньому дні, успіхів і величезного, неосяжного, щоденного  щастя!

Також у цей своє професійне свято відзначають працівники фондового ринку. Бажаємо Вам інтенсивного зростання українського бізнесу, позитивних настроїв інвесторів та розвитку економіки країни в цілому! Нехай  спільні зусилля дадуть можливість пишатися ситуацією на фондовому ринку України!

Про погоду: Вже вранці небо у Маневичах затягнулося хмарами, які так і не зникатимуть до кінця дня. Увечері йтиме дрібний дощ. Температура повітря коливатиметься від +17° до +27°.

Прикмета дня: Якщо павуки посилено працюють у цей день, значить погода буде мінятись. У цей час цвіте шипшина і жасмин.

День в історії: 12 червня 1918 року делегації Української Держави та РСФРР, «зібравшись у Києві для утворення між названими двома незалежними державами договору про мир», уклали попередній мирний договір, умови якого мали діяти до завершення переговорів. Згідно документу, який було «складено і підписано на двох мовах – українській і російській», «на весь час ведення мирових переговорів» припинялися будь-які бойові операції, між країнами встановлювалися дипломатичні відносини, поновлювалося залізничне сполучення, визначались умови репатріації громадян обох держав тощо. На початку жовтня російська делегація спочатку призупинила, а після революції в Німеччині відмовилася від поновлення переговорів й Мирного договору так і не було укладено.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Автор публікації

Офлайн 5 днів

#Маневичі

Інформаційний веб-ресурс #Маневичі – новини селища та району – це спеціальний портал, створений з метою інформування жителів про новини та події, які відбуваються в селищі та районі.
Коментарі: 0Публікації: 828Реєстрація: 15-03-2018


Вас може зацікавити
Авторизація
Реєстрація
Генерація паролю

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: