Медіа ресурс селища Маневичі

Створено петицію на капітальний ремонт дороги Луцьк–Ківерці–Маневичі-Любешів–Дольськ

Нещодавно нами було опубліковано, що за зверненням депутата Миколи Бущука дорогу Маневичі – Луцьк не будуть ремонтувати ще до 2022 року. Такою була відповідь у обласній адміністрації.

Напевно тому, за ініціативою цього ж депутата, 25 червня, було створено петицію “Про включення автодороги Р-14 Луцьк–Ківерці–Маневичі-Любешів–Дольськ до завдань і заходів Державної цільової економічної програми розвитку автомобільних доріг загального користування державного значення на 2018-2022 роки та закладення коштів в Державному бюджеті на її капітальний ремонт.”

У тексті петиції йдеться про те, що це регіональна автомобільна дорога державного значення, якою щодня жителі п᾽яти районів Волинської області доїжджають до обласного центру – м. Луцьк. Варто зазначити, що шлях веде до пункту пропуску через державний кордон України на кордоні з Білоруссю – «Дольськ», а її стан погіршується із кожним роком.

Перейти до ознайомлення та підписання петиції

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Автор публікації

Офлайн 2 тижні

#Маневичі

Інформаційний веб-ресурс #Маневичі – новини селища та району – це спеціальний портал, створений з метою інформування жителів про новини та події, які відбуваються в селищі та районі.
Коментарі: 0Публікації: 815Реєстрація: 15-03-2018


Вас може зацікавити
Авторизація
Реєстрація
Генерація паролю

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: