Медіа ресурс селища Маневичі

Дорогу Луцьк – Маневичі не ремонтуватимуть ще до 2020 року

Нагадуємо, депутат Микола Бущук звертає увагу на проблему з цією дорогою. У своєму депутатському запиті він пропонує передбачити державне фінансування на ремонт цієї траси, пишуть на сайті Волинської обласної ради.

“У зв’язку з катастрофічним погіршенням стану дороги державного значення загального користування Р-14 Луцьк-Ківерці-Маневичі-Любешів-Дольськ, протяжністю 154,4 км та з метою підвищення на ній рівня безпеки руху, швидкості, комфортності та економічності перевезень прошу включити вищезгадану дорогу до “Державної цільової економічної програми розвитку автомобільних доріг загального користування державного значення на 2018-2022 роки”, – йдеться у запиті.

На депутатський запит  відреагували у Волинській ОДА. “За інформацією служби автомобільних доріг у Волинській області Державною цільовою економічною програмою розвитку автомобільних доріг загального користування державного значення на 2018 – 2022 роки, затвердженою постановою Кабінету Міністрів України від 21.03.2018 року №382, реконструкцію, капітальний чи поточний середній ремонт автомобільної дороги загального користування державного значення Р-14 Луцьк – Ківерці – Маневичі – Дольськ з 2018 по 2022 роки не передбачено”, – пишуть в ОДА.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Автор публікації

Офлайн 3 дні

#Маневичі

Інформаційний веб-ресурс #Маневичі – новини селища та району – це спеціальний портал, створений з метою інформування жителів про новини та події, які відбуваються в селищі та районі.
Коментарі: 0Публікації: 846Реєстрація: 15-03-2018


Вас може зацікавити
Авторизація
Реєстрація
Генерація паролю

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: