Медіа ресурс селища Маневичі

Забиратимуть субсидії? Як зміняться правила нарухвання.ВІДЕО

Цьогоріч правила нарахування субсидій стали суворішими. З 1 травня у деклараціях потрібно вказувати доходи усіх зареєстрованих у помешканні людей. Байдуже – живуть вони у ньому чи ні.

Більше того – якщо чоловік і дружина прописані у різних місцях, субсидію все одно розраховуватимуть на них обох, – йдеться у сюжеті 12 каналу.

“Якщо чоловік і дружина зареєстровані в різних квартирах, то при розрахунку субсидії дружині буде враховуватись дохід чоловіка, а при розрахунку субсидій чоловікові буде враховуватись дохід дружини”, – розповідає заступник директора департаменту соціального захисту населення Волинської ОДА Людмила Сірбіненко.

Якщо чоловік та дружина зареєстровані у різних помешканнях, до початку опалювального сезону їм потрібно звернутись до відділів соцзахисту. Також це варто зробити людям, у яких змінився склад сім’ї, переселенцям та орендарям помешкань. Вони повинні заново подати заяви на отримання субсидій та заповнити декларації про доходи.

Зі слів Людмили Сірбіненко, під час минулого опалювального сезону субсидії отримували майже 70% волинян. На це держава витратила більше двох мільярдів гривень. Тепер же, за прогнозами чиновників, кількість волинян, які отримують субсидію, зменшиться на третину.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Автор публікації

Офлайн 1 день

#Маневичі

Інформаційний веб-ресурс #Маневичі – новини селища та району – це спеціальний портал, створений з метою інформування жителів про новини та події, які відбуваються в селищі та районі.
Коментарі: 0Публікації: 846Реєстрація: 15-03-2018


Вас може зацікавити
Авторизація
Реєстрація
Генерація паролю

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: