Медіа ресурс селища Маневичі

Юними лісівниками лісовідновні роботи в Городоцькому лісництві

Члени Городоцького учнівського лісництва, що діє при ДП «Городоцьке ЛГ» (Маневицький р-н), активно співпрацюють із лісівниками ось уже впродовж двох років – із самого початку заснування профільного лісівничого класу.

Про це повідомляють на сайті лісівників.

Ще навесні минулого року посів розсадників для них був новинкою. У весняний період діти разом із лісівниками сіяли, впродовж літа – доглядали. А відвідавши розсадник восени, учні були приємно здивовані результатом спільної роботи, адже в коробах «дружно вишикувались» в стрічки стандартні сіянці сосни та ялини.

Згодом, уже навесні цього року, діти та вчителі охоче долучились до акції «Майбутнє лісу у твоїх руках». Зокрема юними лісівниками під керівництвом фахівців було проведено лісовідновні роботи в Городоцькому лісництві на площі 8,5 га та висаджено понад 40 тисяч сіянців основних лісотвірних порід лісгоспу!

Школярі з нетерпінням чекали погожої днини, адже для посіву тимчасових розсадників потрібно підібрати оптимальні погодні умови, правильно підготувати насіння для висівання, яке було засніговане, а згодом необхідно було обробити в розчинах, які знезаражують насіння, а також стимулюють високу енергію його проростання.

Всі ці клопоти вже позаду. Насіння сосни звичайної та ялини європейської висіяне  на площі 0,03 га.

Завдяки спільній праці дітей та лісівників на території садиби Городоцького лісництва здійснено важливу місію – закладено розсадник, який у майбутньому дасть життя волинським борам.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Автор публікації

Офлайн 3 дні

#Маневичі

Інформаційний веб-ресурс #Маневичі – новини селища та району – це спеціальний портал, створений з метою інформування жителів про новини та події, які відбуваються в селищі та районі.
Коментарі: 0Публікації: 826Реєстрація: 15-03-2018


Вас може зацікавити
Авторизація
Реєстрація
Генерація паролю

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: