Медіа ресурс селища Маневичі

“Якщо доведеться вибирати між грошима і правдою, виберу останнє”, – інтерв’ю молодого ведучого

Поспілкувавшись із Давидом Козкою, випускником Маневицької ЗОШ № 1 ім. Героя України Андрія Снітка, переконався, що на нас чекає гідна зміна, адже молоді люди нині цілеспрямовані, енергійні та сповнені бажання творити новітню історію.

У свої 17 років Давид досить знаний на теренах Маневиччини ведучий різноманітних заходів, пишуть на сайті районної газети “Нова доба”.

– У ролі ведучого шкільних та й районних заходів у Будинку культури я був ще із 3-4 класу, – розповідає юнак. – Звісно, що хвилювання було велике, тож ноги в мене трусились. Хоча мама казала, що цього видно не було. Цьогоріч виконував приємну місію ведучого на урочистостях, присвячених Дню селища Маневич, Дню медичного працівника. На останньому трапився невеликий казус. Мені все не вдавалось виговорити слово «анестезіологи», але коли виговорив його у два етапи «ане-стезіологи», то розсмішив публіку. Звісно, що вже менше хвилююсь. І завжди отримую задоволення від сцени: ловлю погляди, відчуваю приємні емоції.

Мій співрозмовник переконаний, що «сьогодні, аби бути успішним, принаймні на сцені, потрібно мати якийсь талант від Бога. Бо без нього, пхайся не пхайся, нічого не вийде. Ну і треба мати велике бажання».

– Був я ведучим і на концерті під час відпочинку в дитячому таборі «Артек-Буковель», – продовжує мій співрозмовник. – Випала мені також честь виступати під час відвідин Київського національного університету культури і мистецтв від молоді Маневиччини. Тепер саме там хочу навчатися, адже в університеті чудові викладачі, неповторна атмосфера.

Окрім концертної діяльності Давид Козка брав участь у шкільних конкурсах та олімпіадах із права та журналістики. Відповідно мав треті місця на обласних етапах. Любить читати літературу про психологію людини або щось для саморозвитку, на кшталт «Десять смертних гріхів маркетингу» Філіпа Котлера. Нині читає «100 видатних українців» (автор С. Шакула). Періодично цікавиться книгами релігійної спрямованості, де черпає багато чого для себе: «Часто за якимось справами ми всі віддаляємось від Бога, тож іноді потребую саме такої літератури”.

Захоплень має чимало. Хоча мама, підприємець Людмила Дмитрівна, часто говорить йому, аби він зосереджувався на чомусь одному, але він так не може.

Закінчивши школу, перед вступанням до вузу хлопець вирішив підзаробити грошей. У вечірні часи завантажує фури ящиками із ягодами.

– По-перше, батьки не дорікатимуть, що байдикую, та й зайва копійка ніколи не завадить, – продовжує Давид. – Треба бути самостійним у всьому.

Давиду у майбутньому хотілося б стати популярним ведучим, але має за мету бути не лише успішною людиною.

– Якщо доведеться вибирати між грошима і правдою, виберу останнє, бо це для мене дуже важливо. Взагалі мене останнім часом не надто тішать суперечки, особливо у соціальних мережах. Декілька разів навіть мав певні незручні моменти, коли ставав на чиюсь сторону, тому тепер нікого не лайкаю, аби ніхто не дорікав.

Не радує юнака, що більшість однолітків пасивні. Сам Давид був ініціатором акції із прибирання парку в Маневичах, вдалось залучити не лише молодь, а й згуртувати людей різного віку до цієї справи.

Саме таким як Давид розбудовувати Україну, дбати за її майбутнє, перетворювати у справжню європейську державу.

Сергій ГУСЕНКО

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Автор публікації

Офлайн 3 дні

#Маневичі

Інформаційний веб-ресурс #Маневичі – новини селища та району – це спеціальний портал, створений з метою інформування жителів про новини та події, які відбуваються в селищі та районі.
Коментарі: 0Публікації: 826Реєстрація: 15-03-2018


Вас може зацікавити
Авторизація
Реєстрація
Генерація паролю

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: