Медіа ресурс селища Маневичі

Волинянин підбив ворожий танк, а два інших втопив у болоті

top-photoЕкіпаж українського танка зміг в нерівному бою підбити один російський танк, а два інших потонули в болоті.

Про це повідомляє активіст Юрій Джей у своєму Facebook,

“І знову про героїв. На фото – Коля Тишик, танкіст із Волині з 51-ї бригади. Скромний добрий хлопець 24 років. І ось його історія. Всі знають, що російські танки Т-72 перевершують за багатьма параметрами наші Т-64М . Російські шанувальники Путіна, які носять погони і називають себе офіцерами, запевняють своїх танкістів, що хохляцькі танки ніколи не попруть проти військової гордості Шойгу один на один і будуть драпати до Черемоша”, – розповідає він.

“І ось одного разу на “дАмбасі” три москальських танки атакували український блокпост. “Завдяки” нашому військовому керівництву протитанкових засобів у наших солдатів, звичайно, не було. Пацани зрозуміли, що їм хана, але все одно вирішили прийняти бій”, – продовжує активіст.

“Поки москальські херої з наклейками “Сепцназ Оплот” обстрілювали з великої відстані наш блок, хлопці по рації просили допомоги від артилерії або авіації, давали координати цілі, але допомоги не було. Як раптом з зеленки вилетів український танк Т-64М нашого Колі. ОДИН древній танк проти ТРЬОХ танків ворога!!!! З першого ж пострілу Коля підбив одне з російських чудес техніки, і поки два інші збирали в кулак залишки хоробрості, став маневрувати між блокпостом і ворогом, щоб повести їх за собою подалі від блоку. Трохи отямившись, російські сміливці з одвічним “Дик йоли-пали” ломанулись за Колею в погоню. Коля маневрував, а вперті “старші брати” тупо перли по прямій, щоб не втрачати швидкість. Зрозумівши такий маневр, Коля заманив цих двох шанувальників “Глонасу” прямо в болото. Підсумок. Херої вибиралися з потопаючих танків і гордо, відважно пустилися на втьоки. Один їхній танк втопився повністю, а другий просто загруз. І що зробив наш Коля? Правильно! Як хазяйська дитина! Коля зачепив москальське чудо техніки тросом, витяг його з болота і на ньому прибув в табір 51-ї бригади. За проявлений героїзм країна нагородила Колю… відпусткою !!! Так що ось які хлопці живуть поруч з нами!!!! Слава Україні!!!!”, – підсумовує Джей.

http://www.volynpost.com/news/39027-volynianyn-pidbyv-vorozhyj-tank-a-dva-inshyh-vtopyv-u-boloti

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Автор публікації

Офлайн 3 дні

#Маневичі

Інформаційний веб-ресурс #Маневичі – новини селища та району – це спеціальний портал, створений з метою інформування жителів про новини та події, які відбуваються в селищі та районі.
Коментарі: 0Публікації: 846Реєстрація: 15-03-2018


Вас може зацікавити
Авторизація
Реєстрація
Генерація паролю

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: