Медіа ресурс селища Маневичі

Волинський солдат, який підірвався на БМП-2, дивом вижив

20r4Волинянину Роману Янчевському нещодавно виповнилося 20. Рома перебував за кермом БМП-2 в той момент, коли машина підірвалася. В результаті отримав жахливі травми голови, шиї, спини, обгорів, навіть вії обгорілі, контужений і осколкові поранення в око.

Зараз боєць АТО знаходиться у центральному військовому госпіталі у Києві. Переніс уже не одну операцію, не чує.

Про це написала у Фейсбуці волонтерка Наталья Юсупова.

Згідно з повідомленням, Рома контрактник, поранення отримав вдруге за час перебування в АТО. Лікарі кажуть, що врятувало його диво.

«Рома живе з бабусею і сестрою, тато має іншу сім’ю, але зараз знаходиться поруч з сином. Дуже хочу допомогти цьому хлопцю, він герой, ми вже встигли подружитися і прив’язатися до нього. Прошу допомогти Ромі, своєї карти у нього поки немає. Лежить він у центральному військовому госпіталі, відділення хірургії, 5 поверх. Велика прохання, не вриватися в палату до хлопця, він після операцій, не чує, і йому потрібен спокій! Тата звуть Юрій. Реквізити моєї карти ті ж самі, Приватбанк 5168 7420 1402 9643 Ветвицька Наталія Вікторівна», – повідомліє волонерка.

http://www.volynnews.com/news/society/volynskyy-soldat-iakyy-pidirvavsia-na-bmp-2-dyvom-vyzhyv/

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Автор публікації

Офлайн 3 дні

#Маневичі

Інформаційний веб-ресурс #Маневичі – новини селища та району – це спеціальний портал, створений з метою інформування жителів про новини та події, які відбуваються в селищі та районі.
Коментарі: 0Публікації: 826Реєстрація: 15-03-2018


Вас може зацікавити
Авторизація
Реєстрація
Генерація паролю

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: