Медіа ресурс селища Маневичі

Волинь – друга з кінця за кількістю підприємств

За даними Державної служби статистики чи не найменша кількість офіційно зареєстрованих юридичних осіб різних організаційних форм (фермерське господарство, приватні, державні, казенні, комунальні підприємства і т. д.) – у Волинській області, -повідомляє t1. ua. з посиланням на Держстат.

Так, станом на 1 квітня нинішнього  року, згідно зі статистичними даними, на Волині зареєстрована 20 521 юрособа. Це одна з найнижчих цифр серед усіх областей України – друга позиція з кінця. Гірші показники лише у Чернівецької області – 15 299. Загалом у нашій державі зареєстровано 1 247 161 підприємство.

Лідерські позиції, природно, у центральних та східних регіонів: на першому місці – Дніпропетровщина, на другому – Донеччина. Третю сходинку посіла Одещина.

Задніх, поряд із Чернівецькою і Волинською областями, пасуть Чернігівщина та Тернопільщина, де зареєстровано відповідно 21 379  та  20 820 юридичних осіб.

Дані наведено без урахування тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим та м. Севастополя.

Джерело: visnyk.lutsk.ua

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Автор публікації

Офлайн 3 дні

#Маневичі

Інформаційний веб-ресурс #Маневичі – новини селища та району – це спеціальний портал, створений з метою інформування жителів про новини та події, які відбуваються в селищі та районі.
Коментарі: 0Публікації: 826Реєстрація: 15-03-2018


Вас може зацікавити
Авторизація
Реєстрація
Генерація паролю

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: