Медіа ресурс селища Маневичі

Водіїв-новачків позбавлятимуть прав навіть за перше ж гребу порушення

Кабмін продовжує посилювати відповідальність за недотримання правил дорожнього руху в Україні. Так раніше було затверджено Положення про порядок видачі посвідчень водія та допуску громадян до керування транспортними засобами. Відповідно до цього документу перші в житті посвідчення водії отримують всього на два роки. Щоб отримати постійні водійські права, протягом цього періоду водій не повинен «заробити» більше двох адмінпротоколів за порушення ПДР. Днями ж уряд вніс зміни до За цей період

Днями ж Уряд вніс зміни до Порядку тимчасового вилучення посвідчення водія на транспортний засіб та його повернення, які також стосуються початківців на дорогах. Якщо протягом того ж дворічного терміну водій-новачок допустить хоча б одне грубе порушення правил дорожнього руху, яке тягне на позбавлення прав на керування авто, він автоматично позбувається водійського посвідчення.

“Таке посвідчення передається в сервісний центр МВС за зареєстрованим місцем проживання для його знищення. Відновлення права на керування транспортними засобами в такому випадку здійснюється шляхом отримання нового водійського посвідчення, яке вважається виданим вперше після проходження позачергового медичного огляду, підготовки відповідно до планів і програм та після складання теоретичного і практичного іспитів в сервісному центрі МВС”, – пояснюється у документі.

Джерело: visnyk.lutsk.ua

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Автор публікації

Офлайн 19 хв.

#Маневичі

Інформаційний веб-ресурс #Маневичі – новини селища та району – це спеціальний портал, створений з метою інформування жителів про новини та події, які відбуваються в селищі та районі.
Коментарі: 0Публікації: 825Реєстрація: 15-03-2018


Вас може зацікавити
Авторизація
Реєстрація
Генерація паролю

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: