Медіа ресурс селища Маневичі

Відвідувачам маневицького музею наливатимуть самогон

На базі Маневицького краєзнавчого музею планують створити науково-дослідний туристично-екскурсійний центр музею Волинського Полісся.

Про це розповів краєзнавець, директор районного краєзнавчого музею Петро Хомичпід час прес-туру з нагоди Всесвітнього дня туризму та Дня туризму в Україні.

«Ми хочемо створити науково-дослідний туристично-екскурсійний центр Музею волинського Полісся, де, оглянувши стаціонарну експозицію, можна було б побували у поліському селі, у стодолі, клуні, спробувати у роботі знаряддя праці: той же ткацький верстат, той же млин, той же самогонний апарат».

Цілком імовірно, що відвідувачам пропонуватимуть дегустувати продукт, який вироблятиме цей апарат, каже Хомич.

Сьогодні у музеї працюють над побудовою нової експозиції. «Та, що діє, вкрай застаріла, – розповідає директор. – Тому іде повна реконструкція експозиції музею».

Також у музеї хочуть створити діораму або панораму Брусиловського прориву. Адже Костюхнівська битва, яка відбулася 4-6 липня 1916 року поблизу села Костюхнівка на Маневиччині між військами Австро-Угорщини і Російської імперії, є найбільшим зіткненням сил під час Брусиловського прориву, каже краєзнавець.


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Автор публікації

Офлайн 1 тиждень

#Маневичі

Інформаційний веб-ресурс #Маневичі – новини селища та району – це спеціальний портал, створений з метою інформування жителів про новини та події, які відбуваються в селищі та районі.
Коментарі: 0Публікації: 846Реєстрація: 15-03-2018


Вас може зацікавити
Авторизація
Реєстрація
Генерація паролю

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: