Медіа ресурс селища Маневичі

Вибили двері, побили та забрали гроші з будинку в Нових Підцаревичах

Уночі 4 червня 2017 року 21-річний мешканець села Нові Підцаревичі, 27-річний мешканець села Оконськ Маневицького району та 50-річний мешканець Полтави (двоє старших – у стані алкогольного сп’яніння) вирішили розжитися грішми. Відбулося все на вулиці Миру у селі Нові Підцаревичі де, раніше судимі особи, вибили двері та напали на господаря будинку. Жорстоко побвши якого зловмисники винесли з хати 3 600 грн.

Від заподіяних зловмисниками тілесних ушкоджень 84-річний чоловік помер у лікарні.

Про це повідомляє прокуратура Волинської області.

Прокурорами галузевого відділу прокуратури Волинської області підтримано публічне обвинувачення у кримінальному провадженні про вчинення трьома раніше неодноразово судимими чоловіками розбою з проникненням у житло та заподіяння господарю помешкання тяжких тілесних ушкоджень, що спричинили його смерть.

Усіх трьох розбійників, попри невизнання ними своєї винуватості, Луцький міськрайонний суд визнав винними у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 4 ст. 187, ч. 2 ст. 121 КК України, та призначив їм покарання – найстаршому – у виді 12 років позбавлення волі, двом іншим – у виді 13 років позбавлення волі кожному.
У всіх них також буде конфісковано усе належне на праві власності майно.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Автор публікації

Офлайн 4 дні

#Маневичі

Інформаційний веб-ресурс #Маневичі – новини селища та району – це спеціальний портал, створений з метою інформування жителів про новини та події, які відбуваються в селищі та районі.
Коментарі: 0Публікації: 828Реєстрація: 15-03-2018


Вас може зацікавити
Авторизація
Реєстрація
Генерація паролю

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: