Медіа ресурс селища Маневичі

В Маневицькому лісгоспі відновлено виробництво хвойного екстракту

Начальник обласного управління лісового та мисливського господарства Василь Мазурик, перебуваючи на Маневиччині з робочою поїздкою, ознайомився з роботою ДП «Маневицьке ЛГ», яке відновило виробництво хвойного екстракту, тепличне господарство, та взяв участь у відкритті їдальні, що функціонуватиме на базі лісництва для харчування працівників підприємства.

«Наші господарства сильні людьми, лісом, засобами виробництва», – неодноразово на цьому наголошував очільник лісової галузі Волині. У цьому мали змогу переконатися і голова райдержадміністрації Андрій Линдюк, журналісти всеукраїнських періодичних видань Микола Якименко («Голос України»), Петро Чечелюк («День», «Дзеркало тижня»), Валерій Мельник («Урядовий кур’єр»). Керівник Маневицького держлісгоспу Володимир Радіон ознайомив із новітніми процесами ведення лісового господарства, наголошуючи на тому, що підприємство комплексно використовує як деревину, так і продукти побічного користування ягоди, гриби, березовий сік та інше. Відновили лісівники виробництво хвойного екстракту, який виготовляють з деревної зелені хвойних порід.

32014100
Марія Яковлєва, яка займається дільницею хвойного екстракту, зауважила:
– Рішення відновити цю дільницю – дійсно гарна справа, бо екстракт має дуже цілющі властивості. Я прийшла працювати в лісгосп у 1967-му. Була начальником лісокомплексу, потім – заступником директора з виробництва, далі – начальником нижнього складу. Тому добре пам’ятаю, яким широким попитом цей бальзам користувався у радянські часи, зокрема у санаторіях, як лікувальний засіб для приготування хвойних ванн в комплексній терапії багатьох захворювань, а саме захворюваннях опорно-рухового апарату, різних ураженнях шкіри. Володіє протизапальними, ранозагоювальними властивостями і, як бонус, – підвищує працездатність.

 

Знайомство з виробничим процесом продовжилось у теплиці лісгоспу, де вирощуються помідори, огірки, щепи самшиту та туї для озеленення. Сучасна і комфортна їдальня – це дійсно подарунок працівникам лісового господарства. Її відкриття пройшло в урочистій атмосфері, настоятель Свято-Воскресенського храму отець Сергій освятив приміщення, наголосивши, що кожна добра справа робиться з благословення Божого. Інтер’єр повністю відповідає вимогам комфорту та іміджу сучасних закладів громадського харчування: красиві меблі, зручні столи, сучасні зелені куточки, картини, які надають приміщенню теплої та привітної атмосфери.

Ознайомились присутні із ходом роботи будівництва лісопилорами, яке планують завершити до середини червня. В рамках робочого візиту разом із учасниками Василь Мазурик оглянув бомбосховище, в якому створюються усі умови, аби у випадку небезпеки люди могли певний час перебувати в укритті. «Країна перебуває в стані війни», – наголосив очільник лісового господарства і додав, що ситуація вкрай складна, тож потрібно бути готовими до всього. «Дай Бог, щоб це не пригодилося, однак важливо таким об’єктам приділяти увагу», – зауважив Василь Мазурик.

Відзначив Василь Мазурик і професійність працівників лісової галузі підприємства. Куди не кинь оком – скрізь видно руку доброго господаря. Це стосується вирощування лісу та догляду за ним, переробки лісо деревини.
Насамкінець Володимир Радіон зауважив, що ведення лісового господарства – справа нелегка, вимагає постійного напруження, знань, праці. Кожне деревце потребує людської уваги, тому кожен працівник має бути патріотом своєї справи. Лише у цьому випадку шумітимуть ліси і житиме Україна.

Рекламка: Шукаєте де купити жалюзі? – Найкращий вибір і ціни, замірка та виготовлення зі встановленням у компаній: jaluzi-svetloff.com.uaproem.in.ua

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Автор публікації

Офлайн 5 днів

#Маневичі

Інформаційний веб-ресурс #Маневичі – новини селища та району – це спеціальний портал, створений з метою інформування жителів про новини та події, які відбуваються в селищі та районі.
Коментарі: 0Публікації: 846Реєстрація: 15-03-2018


Вас може зацікавити
Авторизація
Реєстрація
Генерація паролю

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: