Медіа ресурс селища Маневичі

«Урок справедливості» для учнів 3-А класу відбувся у Маневицькому суді

Маневицький суд продовжує знайомити дітей з місією суду у суспільстві та його діяльністю задля формування позитивного іміджу.

До Дня юриста та в рамках реалізації Всеукраїнської акції, ініційованої Асоціацією розвитку суддівського самоврядування України (АРССУ) сьогодні, 8 жовтня 2019 року, суддею Іриною Токарською було проведено «Урок справедливості» для учнів 3-А класу НВК “Маневицької ЗОШ I-III ступенів № 2-гімназія”.

Традиційно для таких візитів, учнів зустрічав судовий розпорядник Сергій Шандрук, який розповів про дотримання поведінки в приміщенні суду.

Керівник апарату суду Олена Марчук розказала історію суду та познайомила з працівниками суду. З нагоди свята заступник керівника апарату Наталія Мельник зосередила увагу дітей на престижності професії юриста, а провідний спеціаліст Людмила Костюк провела зі школярами цікаву гру.

Під час заходу діти переглянули мультфільм «Кінь проти Хом’яка», після чого спробували вирішити суперечку, що виникла між ними. Кожен з учнів мав змогу висловити свою думку та запропонувати справедливе на його думку рішення спору.

Наприкінці уроку діти отримали в подарунок Диплом за участь у Всеукраїнській акції «Урок справедливості» та солодощі.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Автор публікації

Офлайн 8 хв.

#Маневичі

Інформаційний веб-ресурс #Маневичі – новини селища та району – це спеціальний портал, створений з метою інформування жителів про новини та події, які відбуваються в селищі та районі.
Коментарі: 0Публікації: 840Реєстрація: 15-03-2018


Вас може зацікавити
Авторизація
Реєстрація
Генерація паролю

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: