Медіа ресурс селища Маневичі

У жовтні планують здати в експлуатацію 2 амбулаторії у районі

В області продовжують будівництво амбулаторій загальної практики сімейної медицини за кошти субвенції з державного бюджету на розвиток системи охорони здоров’я у сільській місцевості.

На сьогодні будівництво триває на 15 об’єктах, стосовно 9 з них вже визначено терміни здачі в експлуатацію, – пише Район.Маневичі

Днями Мінрегіон погодив для області зведення ще шести амбулаторій, проєктна документація на них готова, наступний крок – оголошення тендерів. Тож загалом, в області планують збудувати 21 амбулаторію за кошти державного бюджету. Окрім того, коштом субпроєкту Світового банку, загальною вартістю $20 млн, здійснюється реконструкція 33-х амбулаторій.

У жовтні 2019 року заплановано здати в експлуатацію амбулаторії загальної практики сімейної медицини у Троянівці Маневицького району (будівництво на 1-2 лікарі з житлом), Прилісненській ОТГ (будівництво на 3-4 лікарі), Дубечненській ОТГ (будівництво на 1-2 лікарі). У листопаді 2019 року – у Прилуцькому Ківерцівського району (будівництво на 1-2 лікарі), Затурцівській ОТГ (будівництво на 1-2 лікарі), Вишнівській ОТГ (будівництво на 1-2 лікарі). У грудні – в Бірках Любешівської ОТГ, в Піщі Шацького району (будівництво на 1-2 лікарі) та в Піщаному Камінь-Каширського району (будівництво на 1-2 лікарі з житлом).

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Автор публікації

Офлайн 2 дні

#Маневичі

Інформаційний веб-ресурс #Маневичі – новини селища та району – це спеціальний портал, створений з метою інформування жителів про новини та події, які відбуваються в селищі та районі.
Коментарі: 0Публікації: 846Реєстрація: 15-03-2018


Вас може зацікавити
Авторизація
Реєстрація
Генерація паролю

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: