Медіа ресурс селища Маневичі

У Прилісному відбувся туристичний табір на озері Тросне.ФОТО

Літо – пора активного відпочинку, насолоди канікулами і масою вільного часу. Кожен для себе вибирає той спосіб відпочинку, який йому найкраще підходить і ближче до душі.  Але кожному із батьків хочеться, щоб їхні діти не лише цікаво, весело, але й змістовно та корисно проводили свій час.

Тож цьогоріч Прилісненська сільська рада вирішила організувати туристичний табір для дітей старшого шкільного віку на базі відпочинку озера Тросне. Рішенням сільської ради були виділені кошти на закупівлю продуктів для учасників табору.Наказом гуманітарного відділу та наказами по школі був призначений начальник табору в особі Скорик Галини Михайлівни та вихователі. Щодня був присутній медичний працівник, на території озера працювали рятувальники.

Пишуть на сайті Прилісненської ОТГ.

Начальник та вихователі туристичного табору «Іскорка» потурбувались про те, щоб відпочинок дітей пройшов якнайцікавіше та найкорисніше для здоров’я. Нудьгувати дітям було зовсім ніколи – щоденні цікаві заходи, екскурсії до лісу та озера Святого, спортивні ігри, змагання та конкурси. Ніхто не залишився осторонь, всі були учасниками різноманітних заходів: конкурсу на найкреативнішу газету «Мої емоції від літа», екібани з природного матеріалу, конкурсу на вправного стрільця та вмілого рибака, конкурсу найкращої господині на польовій кухні. Щодня лунав голосний сміх та веселі пісні біля вогнища.

Всі діти, повні приємних вражень, поверталися додому задоволеними, повними позитивної енергії, готовими до нових звершень. А це – найважливіша для нас подяка.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Автор публікації

Офлайн 7 днів

#Маневичі

Інформаційний веб-ресурс #Маневичі – новини селища та району – це спеціальний портал, створений з метою інформування жителів про новини та події, які відбуваються в селищі та районі.
Коментарі: 0Публікації: 815Реєстрація: 15-03-2018


Вас може зацікавити
Авторизація
Реєстрація
Генерація паролю

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: