Медіа ресурс селища Маневичі

У Колках судитимуться за землю біля садочка

Маневицькі прокурори звернулися до Волинського окружного адміністративного суду із позовом до Колківської селищної ради, аби визнати протиправною бездіяльність органу місцевого самоврядування.

Про це повідомляють на сайті Маневичі Район.

Прокурори хочуть зобов’язати вчинити дії, пов’язані з оформленням права та державною реєстрацією права постійного користування земельною ділянкою під будівлями й спорудами дошкільного навчального закладу «Берізка» в селищі Колки.

Працівники прокуратури вивчили інформацію селищної ради щодо стану оформлення правовстановлюючих документів на земельні ділянки, які перебувають у користуванні загальноосвітніх навчальних закладів.

З’ясували, що на земельну ділянку під дитсадком такі документи відсутні, державна реєстрація права постійного користування земельною ділянкою не проведена попри те, що ще у 2012 році Колківська селищна рада надала дозвіл на виготовлення технічної документації, що посвідчує право користування земельною ділянкою.

Прокурори в суді наполягатимуть на визнанні такої бездіяльності протиправною та зобов’язанні органу місцевого самоврядування оформити правовстановлюючі документи на земельну ділянку під дитсадком.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Автор публікації

Офлайн 7 днів

#Маневичі

Інформаційний веб-ресурс #Маневичі – новини селища та району – це спеціальний портал, створений з метою інформування жителів про новини та події, які відбуваються в селищі та районі.
Коментарі: 0Публікації: 815Реєстрація: 15-03-2018


Вас може зацікавити
Авторизація
Реєстрація
Генерація паролю

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: