Медіа ресурс селища Маневичі

У Четвертні дерев’яну дзвіницю передають громаді ПЦУ

Церкву-пам’ятку архітектури національного значення та дерев’яну дзвіницю у Маневицькому районі передають Свято-Преображенській релігійній громаді ПЦУ.

Про передачу культової споруди йдеться у розпорядженні тимчасового виконувача обов’язків голови Волинської ОДА від 9 серпня, – повідомляє ІА “Волинські новини”.

Розпорядження видали, враховуючи звернення керуючого Волинською єпархією Православної церкви України від 15 липня та настоятеля Свято-Преображенської релігійної громади Православної церкви України села Четвертня Маневицького району від 30 липня, з метою приведення у відповідність до чинного законодавства України користування культовим майном.

Отже, у постійне безоплатне користування для релігійних потреб Свято-Преображенській релігійній громаді Православної церкви України села Четвертня Маневицького району передають культові споруди: пам’ятку архітектури національного значення (охоронний № 128) та дерев’яну дзвіницю, що розташовані у селі Четвертня.

Управлінню культури, з питань релігій та національностей облдержадміністрації доручили: підготувати та подати на підпис голови облдержадміністрації договір про безоплатне користування релігійною громадою культовою спорудою, що є державною власністю; утворити комісію з передачі культової споруди та подати на затвердження акт приймання-передачі майна голові облдержадміністрації.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Автор публікації

Офлайн 1 день

#Маневичі

Інформаційний веб-ресурс #Маневичі – новини селища та району – це спеціальний портал, створений з метою інформування жителів про новини та події, які відбуваються в селищі та районі.
Коментарі: 0Публікації: 845Реєстрація: 15-03-2018


Вас може зацікавити
Авторизація
Реєстрація
Генерація паролю

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: