Медіа ресурс селища Маневичі

Світовий банк шукає будівельників, які візьмуться за амбулаторії на Волині

Світовий банк, за рахунок якого на Волині мають відремонтувати амбулаторії, оголошує конкурс для будівельних компаній на проведення ремонтних робіт, пише – Район.Маневичі.

Наразі на реконструкцію та капітальний ремонт сподіваються десять приміщень медичних закладів первинного рівня надання медичної допомоги у Волинській області. Управління капітального будівництва ОДА запрошує до подачі запечатаних пропозицій конкурсних торгів від правочинних учасників торгів на виконання таких робіт, фінансування яких планується з коштів позики:

  • лот 1- NCB-W-6.1.1.3/1 «Реконструкція приміщень під амбулаторії загальної практики сімейної медицини у місті Ковель та Ковельському районі Волинської області»;
  • лот 2 – NCB-W-6.1.1.3/2 «Реконструкція приміщень під амбулаторії загальної практики сімейної медицини у Горохівському районі Волинської області»»
  • лот 3 – NCB-W-6.1.1.3/3 «Реконструкція приміщень під амбулаторії загальної практики сімейної медицини у Горохівському районі Волинської області»;
  • лот 4 – NCB-W-6.1.1.3/4 «Реконструкція приміщення під амбулаторію загальної практики сімейної медицини у Іваничівському районі Волинської області»;
  • лот 5 – NCB-W-6.1.1.3/5 «Реконструкція приміщення амбулаторії загальної практики сімейної медицини у Локачинському районі Волинської області»;
  • лот 6 – NCB-W-6.1.1.3/6 «Реконструкція приміщення під амбулаторію загальної практики сімейної медицини у Любомльському районі Волинської області».

Учасники торгів можуть подавати тендерні пропозиції на один або кілька лотів, як це конкретизується у тендерній документації. Зацікавлені правочинні учасники торгів можуть придбати повний комплект документації для торгів українською мовою при подачі письмової заявки за адресою управління капітального будівництва Волинської ОДА після сплати суми, що не підлягає відшкодуванню, у розмірі 406 гривень.

Пропозиції конкурсних торгів необхідно доставити за адресою управління до 10:00 год. 14 червня 2018 року. Електронні торги не дозволяються. Пропозиції конкурсних торгів, що надійшли із запізненням, будуть відхилені. Пропозиції конкурсних торгів будуть розкриті публічно в присутності призначених представників учасників торгів і всіх, хто бажає бути присутніми.

Адреса подання пропозицій – Україна, Волинська обл. м.Луцьк, майдан Київський, 9, Волинська обласна державна адміністраця, управління капітального будівництва, 7-й поверх, каб.703.
Телефон: +38 (0332) 77-81-30, 72-90-77
Номер факсу: +38 (0332) 72-99-15
Електронна пошта: [email protected], з обов’язковою копією на [email protected],
Веб-сайт: http://voladm.gov.ua та http://wb.moz.gov.ua
Адреса розкриття пропозицій – Україна, Волинська обл., м.Луцьк, майдан Київський, 9, Волинська обласна державна адміністрація, 2-й поверх, приміщення малого залу.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Автор публікації

Офлайн 2 тижні

#Маневичі

Інформаційний веб-ресурс #Маневичі – новини селища та району – це спеціальний портал, створений з метою інформування жителів про новини та події, які відбуваються в селищі та районі.
Коментарі: 0Публікації: 846Реєстрація: 15-03-2018


Вас може зацікавити
Авторизація
Реєстрація
Генерація паролю

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: