Медіа ресурс селища Маневичі

Світлина із артистами Годомицького драм. гуртка 1953 р.

Продовжуємо складати історію одного села зі старих і не дуже старих світлин. Знову знахідка. Особливо цінна тим, що є підпис.

Подивіться на них: щойно відгриміла війна. Їхнє село безжально спалили. Його не минули найчорніші її волинські сторінки, як-от волинська трагедія… Молодь стояла на українських позиціях – і за це настраждалася: хтось опинився на цей час уже дуже далеко не те, що від Годомич – від України, – пишуть на сторінці “Занесло в село” у мережі facebook.

Вони зберегли головне: дух. Світлі. Сміливі. З книжкою в руках. У вишитих сорочках. Ставили “Лимерівну”… Хто що знає про цей гурток? Розказуйте!

У центрі в нижньому ряду – керівник гуртка Іван Ходомай. У нижньому ряду: перша зліва – Ганя Беньковська, друга – Віра, вчителька, яку прислали викладати в село, третя – Лідя Омельчук (Товкач), п’ята – Ольга Жога, вчителька з Донецька. Друга справа, у чорному вбранні – Олена Костючок.

У верхньому ряду: перший зліва – Яша Климець, другий – Іван Краснопера (Миронів), п’ята – Ніла Іванівна, вчителька з Донецька. Третій справа – Петро Демидюк.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Автор публікації

Офлайн 3 дні

#Маневичі

Інформаційний веб-ресурс #Маневичі – новини селища та району – це спеціальний портал, створений з метою інформування жителів про новини та події, які відбуваються в селищі та районі.
Коментарі: 0Публікації: 846Реєстрація: 15-03-2018


Вас може зацікавити
Авторизація
Реєстрація
Генерація паролю

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: