Медіа ресурс селища Маневичі

Сучасні можливості молоді в професійному зростанні

7 листопада в Маневицькій районній філії Волинського обласного центру зайнятості відбувся тренінг для молоді на тему: «Сучасні можливості молоді в професійному зростанні». Провів захід радника з муніципальних послуг ВОГМО «Волинського Інституту Підтримки та розвитку Громадських Ініціатив» Петро Лавренюк. Метою семінару було проаналізувати основні питання працевлаштування молоді на ринку праці.

Про це повідомляє районний центр зайнятості на своїй сторінці у facebook.

Розпочинаючи пошук роботи, кожна людина мріє про хороше робоче місце, високу оплату, соціальний захист… Але сама по собі мрія не дасть результату, якщо її не підкріпити діями, рішучістю, власними можливостями. Важливо вміти перетворювати свої мрії в ціль. Адже пошук роботи вимагає не тільки професійних знань, але й загальних правил поведінки, вміння ефективно використовувати конкретні ситуації, що виникають на цьому етапі. Оскільки конкуренція між пошукачами роботи на ринку праці є значною, то знання певних неписаних правил стає в нагоді кожному, хто шукає роботу.

Під час тренінгу розглядалися питання визначення власних ціннісних пріоритетів і професійних цілей та виявлення особистісних характеристик, необхідних для досягнення професійних цілей.

Тренінг пройшов у дружній атмосфері, учасники ділилися корисною інформацією та набутим досвідом. Тож, сподіваємося, що отримані знання допоможуть молоді знайти себе на сучасному ринку праці та самореалізуватися у професійному житті.

Провідний фахівець з профорієнтації Г.Ліщук

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Автор публікації

Офлайн 7 днів

#Маневичі

Інформаційний веб-ресурс #Маневичі – новини селища та району – це спеціальний портал, створений з метою інформування жителів про новини та події, які відбуваються в селищі та районі.
Коментарі: 0Публікації: 815Реєстрація: 15-03-2018


Вас може зацікавити
Авторизація
Реєстрація
Генерація паролю

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: