Медіа ресурс селища Маневичі

Створення ОТГ. Як проголосували у Черевасі на громадських слуханнях

1 липня 2018 року о 16.00 в клубі с. Череваха відбулись громадські слухання щодо створення ОТГ у форматі Маневичі-Череваха. На слуханнях зареєстравалися 32 жителя Черевахівської сільської ради.

У громадських обговореннях взяли участь радник з питань децентралізації Волинського відокремленого підрозділу “Центр розвитку місцевого самоврядування” Оксана Урбан, голова районної ради Анатолій Мельник, голова Маневицької селищної ради Олександр Гаврилюк та троє депутатів Маневицької селищної ради. Також до обговорення долучилися голова Прилісненської ОТГ Ігор Терещенко та його заступник.

В ході громадських слухань усім присутнім було надано роз’яснення та відповідно надано відповіді на питання. Під час обговорення слово було надано голові Черевахівської сільської ради Валентині Чернишеній. Після обговорень відбулося голосування, за результатами якого, більшість проголосувала за ОТГ Маневичі-Череваха , а саме: “за” – 27 голосів, “проти” – 0 голосів та утрималось “3”.

3 липня 2018 року на 19.00 заплановано позачергову сесію Черевахівської сільської ради. Сесія буде відкритою, тобто з присутністю активних жителів Черевахівської сільської ради та ЗМІ.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Автор публікації

Офлайн 9 хв.

#Маневичі

Інформаційний веб-ресурс #Маневичі – новини селища та району – це спеціальний портал, створений з метою інформування жителів про новини та події, які відбуваються в селищі та районі.
Коментарі: 0Публікації: 692Реєстрація: 15-03-2018


Вас може зацікавити
Авторизація
Реєстрація
Генерація паролю

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: