Медіа ресурс селища Маневичі

Служба за контрактом – порятунок від безробіття!

Переконати в цьому безробітних намагалися фахівці служби зайнятості та військові під час семінару з орієнтації на службу в Збройних Силах України, який пройшов сьогодні в Маневицькій районній філії Волинського обласного центру зайнятості. На заході були присутні 14 безробітних .

На початку зустрічі фахівці служби зайнятості ознайомили присутніх з ситуацією на ринку праці та послугами служби зайнятості, зазначивши, що нині багато пропозицій із працевлаштування надають саме військові частини, про це інформує Маневицька районна філія Волинського обласного центру зайнятості.

Презентуючи фах “військовослужбовець за контрактом”, фахівець Маневицького районного військового комісаріату Олег Морозюк, розповів присутнім про умови прийняття на військову службу за контрактом, професії, які користуються попитом у військових частинах, соціально-правовий захист військовослужбовців, перспективи службового росту, порядок проходження військової служби та грошове забезпечення.

Учасники заходу дізналися, що військовослужбовцям гарантується: житлове забезпечення, пільги їм та членам їх сімей, стабільна заробітна плата, охорона здоров’я, достойне пенсійне забезпечення. 

Усім присутні отримали: буклети, листівки, тощо. Завдяки проведенню таких інформаційних масових заходів досягається головна мета – максимальне поєднання інтересів роботодавців та населення, а також підвищення обізнаності громадян щодо комплексу соціальних послуг, які надає служба зайнятості.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Автор публікації

Офлайн 47 хв.

#Маневичі

Інформаційний веб-ресурс #Маневичі – новини селища та району – це спеціальний портал, створений з метою інформування жителів про новини та події, які відбуваються в селищі та районі.
Коментарі: 0Публікації: 692Реєстрація: 15-03-2018


Вас може зацікавити
Авторизація
Реєстрація
Генерація паролю

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: