Медіа ресурс селища Маневичі

Скільки коштів потрапило в бюджет від заготівлі чорниць

Розподілом  використання лісових ресурсів при здійсненні побічних лісових користувань на 2016-2020 роки затверджено щорічний ліміт заготівлі ягоди чорниці на території Маневицького району в обсязі 500 тонн, повідомляють на офіційному сайті РДА.

Членами комісії проведено 3 рейдових виїзди та вдалось залучити Комарівського сільського голову Сергія Ліщука та соціального працівника Троянівської сільської ради, депутата районної ради Олександра Шкоду. На жаль, решта сільських голів не проявила ініціативи брати участь у рейдах, а окремі з них на телефонні дзвінки не відповіли. За результатами проведених рейдів складено 1 протокол про порушення екологічного законодавства.

Найбільше в легальній заготівлі ягід повинні бути зацікавлені сільські, селищні голови, адже з кожного 1 кг ягоди 1 гривня йде в бюджети місцевих рад.  І сумарно це достатньо велика сума, зазначив, голова райдержадміністрації Андрій Линдюк.

Сезон заготівлі другорядних лісових матеріалів у поточному році офіційно розпочато із 16 червня. Станом на 25.06.2018 року ліміти на заготівлю ягоди чорниці отримали 27 суб’єктів господарювання в обсязі 172,5 тонни. До місцевих бюджетів надійшло  178,5   тис. грн. рентної плати за здійснення побічних лісових користувань у розмірі 97,8 копійки за 1 кілограм.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Автор публікації

Офлайн 1 день

#Маневичі

Інформаційний веб-ресурс #Маневичі – новини селища та району – це спеціальний портал, створений з метою інформування жителів про новини та події, які відбуваються в селищі та районі.
Коментарі: 0Публікації: 845Реєстрація: 15-03-2018


Вас може зацікавити
Авторизація
Реєстрація
Генерація паролю

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: