Медіа ресурс селища Маневичі

Голова Маневицької РДА не задекларував жодної нерухомості

Голова Маневицької райдержадміністрації Андрій Линдюк, якого звинувачують у тому, що він ганьбить владу, офіційно не володіє жодною нерухомістю та не має жодних готівкових коштів чи банківських рахунків, пишуть на Волинськиї Новинах.

У щорічній декларації за 2017 рік Андрій Линдюк не задекларував жодних земельних ділянок та нерухомості у власності.

Його батько Олександр Линдюк з 2004 року володіє земельною ділянкою площею 0,13 гектара у Маневичах та з 1980 року – житловим будинком площею 103,3 метра квадратного.

Декларант вказав, що володіє легковим автомобілем DAEWOO SENS 2006 року випуску, а його батько є власником автівки RENAULT TRAFIC 2005 року випуску.

Андрій Линдюк володіє 30% від загального капіталу ТзОВ «Екопаливо плюс» (180 тисяч гривень у грошовому вираженні), що зареєстроване у Маневичах та займається лісопильним та стругальним виробництвом.

Заробітна плата голови Маневицької РДА у 2017 році становила 220,249 тисячі гривень (у 2016 – 126,587 тисячі у 2015 – 57,024 тисячі), 347 гривень він отримав як дивіденди. Його батько тримав пенсію у сумі 16,501 тисячі гривень, мати Надія Линдюк – 18,33 тисячі.

Голова РДА офіційно не володіє жодними грошовими активами у готівці, не декларує жодних цінних паперів чи банківських рахунків.

Нагадаємо, під час останньої сесії Волиньради голова обласної ради Ігор Палиця зауважив, що Андрій Линдюк своїми діями та тиском на громаду, яка вирішила співпрацювати з КП «Волиньприродресурс», дискредитує обласне та вище керівництво держави.

«І коли Порошенко говорив, що не допустить чиюсь вотчину, то, можливо, він говорив про таких місцевих князьків, як ви», – заявив Ігор Палиця, звертаючись до голови Маневицької РДА Андрій Линдюка та додав, що проситиме центральну владу зняти з посади голову, який дискредитує роботу вищестоящих органів.

Раніше голова Маневицької РДА відзначився блокуванням утворення Колківської ОТГ.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Автор публікації

Офлайн 1 тиждень

#Маневичі

Інформаційний веб-ресурс #Маневичі – новини селища та району – це спеціальний портал, створений з метою інформування жителів про новини та події, які відбуваються в селищі та районі.
Коментарі: 0Публікації: 846Реєстрація: 15-03-2018


Вас може зацікавити
Авторизація
Реєстрація
Генерація паролю

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: