Медіа ресурс селища Маневичі

Що задекларував керівник маневицької прокуратури

Керівник Маневицької місцевої прокуратури Волинської області Олег Немирівський не задекларував жодного майна: квартиру він орендує, їздить на чужій автівці, а єдина земельна ділянка зареєстрована на його дружину, пишуть Волинські Новини

Відповідно до декларації прокурора за 2017 рік, із 1 січня минулого року він орендує в Ірини Остапюк квартиру в Луцьку площею 75 кв. м.

Також минулого року його дружина Любов Немирівська придбала земельну ділянку в Бродках Миколаївського району Львівської області. Йдеться про ділянку площею 0,12 кв. м і вартістю 31,005 тисячі гривень.

Олег Немирівський із 2015 року має право користування на легковий автомобіль Audi А6 2001 року випуску. Транспортний засіб зареєстрований на Руслана Немирівського.

У 2017 році заробітна плата прокурора сягнула 407,909 тисячі гривень, а у 2016 році він задекларував 150,319 тисячі гривень зарплатні. Тож із підвищенням на посаді (раніше Олег Немирівський обіймав посаду керівника слідчого відділу прокуратури) його заробітна плата зросла на 257,59 тисячі гривень.

Любов Немирівська минулого року отримала 783,703 тисячі гривень доходу від зайняття підприємницькою діяльністю. Натомість у 2016 році дохід жінки склав 100,935 тисячі гривень, із яких 3,131 тисячі гривень – зарплата, 2,399 тисячі гривень – допомога по безробіттю, 95,405 тисячі гривень – дохід від підприємницької діяльності.

Окрім того, подружжя має 15 тисяч доларів готівки та 28,582 тисячі гривень на банківському рахунку.

Нагадаємо, Олег Немирівський був призначений на посаду керівника маневицької прокуратури у квітні 2017 року. Із початку зайняття нової посади керівник устиг відзначитися.

Так, ще в грудні 2017 року він ініціював перевірки реконструкції школи під адміністративне приміщення на території Прилісненської сільської ради, адже візуально зміг визначити, що під час робіт допустили порушення.

Також під безпосереднім керівництвом Олега Немирівського відбувалися незаконні обшуки та вилучення документів сільської ради Прилісного через те, що місцева громада висловила готовність співпрацювати в майбутньому з КП «Волиньприродресурс».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Автор публікації

Офлайн 2 дні

#Маневичі

Інформаційний веб-ресурс #Маневичі – новини селища та району – це спеціальний портал, створений з метою інформування жителів про новини та події, які відбуваються в селищі та районі.
Коментарі: 0Публікації: 845Реєстрація: 15-03-2018


Вас може зацікавити
Авторизація
Реєстрація
Генерація паролю

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: