Медіа ресурс селища Маневичі

Що буде 26 липня?

Про погоду: Ранок в Маневичах буде хмарним, але дощу не передбачається. Температура повітря коливатиметься від +22° до +28°. З обіду погода покращиться, небо стане ясним та чистим. Швидкість вітру 2-3 м/с, пориви вітру до 6 м/с. Сонце зійде о 05:33, а зайде в 21:15. Вологість повітря становитиме 71 %.

Згідно з даними Центральної геофізичної обсерваторії України, найхолоднішим цей день у Києві був у 1907 році: +9,7; а найтеплішим у 1936 –  +35,5.

За народним календарем:  Сьогодні Гавриїла-архангела.

Собор архангела Гавриїла відзначається Церквою двічі на рік. Уперше – 8 квітня, на другий день після Благовіщення, а вдруге – сьогодні. Яке місце займають архангели в церковній небесній ієрархії? Вони, так само як і ангели, належать до нижчої її ланки (є ще середня й вища) – щось на кшталт старшого лейтенанта в українських ЗС. Докладно про небесну ангельську ієрархію написано в трактаті Діонісія Ареопагіта “Про небесну ієрархію”. Архангели є вісниками великих подій і зміцнюють у людях віру.

Архангел Гавриїл був тим, хто сповістив Діву Марію про народження Ісуса Христа. Його ім’я перекладається як “Божа твердиня”, “фортеця Божа”. На іконах архангела Гавриїла зображають з райською гілочкою, яку він приніс Діві Марії або з ліхтарем у правій і дзеркалом у лівій руці. Цього архангела українці вважали володарем блискавок, тому намагалися відповідно вшанувати свого покровителя, “щоб блискавкою не спалив хати”.

Прикмети дня:

  • Змінює хмара колір — зміниться і погода;
  • Якщо сильна злива з грозою, то на дощову осінь;
  • Кланятися матінці жита і святим наспів.

День ангела (Іменини): Гаврило, Стефан, Маркіян.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Автор публікації

Офлайн 2 роки

#Маневичі

Коментарі: 0Публікації: 116Реєстрація: 17-03-2018


Вас може зацікавити
Авторизація
Реєстрація
Генерація паролю

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: