Медіа ресурс селища Маневичі

Результати матчів 8 туру вищої ліги, які відбулися 7 липня

ФК «Енергетик» с.Підцаревичі\с.Цміни – ФК «Сойне» с.Прилісне – 1:5 (1:2)
Голи: Водько Дмитро – 45+1 хв. – Миткалик Станіслав – 35 хв., Хилюк Сергій – 43 хв., Приходько Андрій – 59 хв., Приходько Назар – 65 хв., Шилак Іван – 80 хв.
Юнаки: 3:2 (2:1)
Голи: Красьоха Артем – 6 хв., Войтович Іван – 26,64 хв. – Зінчук Максим – 16,59 хв.
Арбітр: Ткачук Сергій (Кузнецовськ)

ФК «Оконськ» – ФК «Маневичі» – 5:2 (3:2)
Голи: Оліферчук Олександр – 22 хв., Портянко Іван – 35 хв., Сущ Віктор – 43 хв., Савич Ігор – 56,58 хв. – Кедик Ігор – 5 хв., Редько Дмитро – 28 (пен.) хв.
Юнаки: 2:1 (0:1)
Голи: Воробей Павло – 45 хв. – Фурманчук Андрій – 2 (авт.) хв., Зінгель Богдан – 60 (пен.) хв.
Арбітр: Демчук Анатолій (Кузнецовськ)

ФК «Серхів» – ФК «Застир`я» с.Четвертня\Боровичі – 3:2 (2:0)
Голи: Петрук Дмитро – 21,59 хв., Шкабко Дмитро – 34 хв. – Ільчук Сергій – 70 хв., Гут Віталій – 82 хв.
Юнаки: 0:0 (0:0)
Арбітр: Ліщук Михайло (Прилісне)

ФК «Городок» – ФК «Кормін» с.Гораймівка – 8:1 (5:0)
Голи: Борисюк Андрій – 15, 79 хв., Невар Сергій – 7,44 хв., Ясюк Віталій – 87 хв., Заліпа Андрій – 21 хв., Неродик Юрій – 39 хв, Куницький Данило – 51 хв., – Снітко Богдан – 60 хв.
Юнаки: 1:2 (1:1)
Голи: Романюк Валентин – 13 (пен). хв. – Мельник Олександр – 24 хв., Кушнір Олексій – 63 хв.
Арбітр: Хилюк Вячеслав (Прилісне)
ФК «Кукли» – вихідний

9 тур – 14 липня

  1. “ФК Кормін” с.Гораймівка – “ФК Серхів”
  2. “ФК Маневичі” – “ФК Городок”
  3. ФК Кукли” – “ФК Енергетик” с.Підцаревичі/с.Цміни
  4. ФК Сойне” с.Прилісне – “ФК Оконськ”

“ФК Застир’я” с.Четвертня/с.Боровичі – вихідний

Також 14 липня розпочинається 2 коло у першій лізі

8 тур

  1. ФК «Ст.Чорторийськ» – ФК «Комарове/Будки»
  2. ФК «Годомичі» – ФК «Троянівка»
  3. ФК «Копилля» – ФК «Чорниж»

ФК «Довжиця» – вихідний

Кращі бомбардири чемпіонату району 2019 року вища ліга після 8 турів

Дорослі

9 – Савич Ігор (Оконськ)

7 – Оліферчук Олександр (Оконськ), Сущ Віктор (Оконськ)

6 – Пащук Гнат (Кормін), Шилак Іван (Сойне)

5 – Міліщук Владислав (Кукли), Водько Віталій (Енергетик), Шабат Дмитро (Маневичі)

4 – Мельник Андрій (Кормін), Воробей Віталій (Оконськ), Суслик Владислав (Сойне), Левков Вадим (Енергетик), Петрук Дмитро (Серхів)

3 – Петрук Петро (Оконськ), Ковбасюк Богдан (Сойне), Ільчук Сергій (Застир’я), Неродик Юрій (Городок)

2 – Хомич Сергій (Оконськ), Вдовкін Артем (Серхів), Зінгель Богдан (Маневичі), Левков Вадим (Енергетик), Семенюк Богдан (Кукли), Кучерук Володимир (Кукли), Вознюк Віталій (Енергетик), Приходько Ростислав (Городок), Верешко Богдан (Серхів), Климець Олександр (Застир’я), Дубець Олександр (Застир’я), Дячук Владислав (Маневичі), Хилюк Сергій (Сойне), Приходько Назар (Сойне), Редько Дмитро (Маневичі), Шкабко Дмитро (Серхів), Борисюк Андрій (Городок), Невар Сергій (Городок), Заліпа Андрій (Городок)

1 – Шишко Василь (Оконськ), Басалка Ігор (Оконськ), Лісовецький Микола (Оконськ), Приходько Станіслав (Городок), Швець Роман (Городок), Шишко Віталій (Сойне), Слива Юрій (Сойне), Давидюк Андрій (Серхів), Засєкін Павло (Маневичі), Прокопчук Макар (Застир’я), Антонюк Яків (Застир’я), Шопулко Роман (Застир’я), Дроган Віталій (Кормін), Водько Ігор (Енергетик), Акінбобоє Крістофер (Маневичі), Дубровський Сергій (Городок), Вовчик Максим (Городок), Миткалик Владислав (Сойне), Васильчук Едуард (Енергетик), Водько Дмитро (Енергетик), Миткалик Станіслав (Сойне), Приходько Андрій (Сойне), Портянко Іван (Оконськ), Кедич Ігор (Маневичі), Гут Віталій (Застир’я), Ясюк Віталій (Городок), Куницький Данило (Городок), Снітко Богдан (Кормін), Мельник Олександр (Кормін)

Юнаки

9 – Пащук Назар (Маневичі)

8 – Водько Дмитро (Енергетик)

7 – Туревич Назар (Маневичі) Прокопчук Андрій (Кормін)

5 – Петрук Дмитро (Серхів), Матвійчук Ярослав (Оконськ), Зінчук Максим (Сойне), Воробей Павло (Оконськ), Зінгель Богдан (Маневичі), Скиба Богдан (Енергетик)

4 – Каращук Юрій (Сойне), Прокопчук Трохим (Кормін), Романюк Валентин (Городок), Красьоха Артем (Енергетик)

3 – Гринюк Вадим (Оконськ), Яцук Огій (Маневичі), Ярошик Сергій (Кукли), Раковець Юрій (Кукли), Куницький Данило (Городок), Телебей Роман (Оконськ)

2 – Приходько Владислав (Сойне), Случик Вадим (Кормін), Мокієць Віталій (Кормін), Ніколайчук Сергій (Енергетик), Хапко Владислав (Оконськ), Савич Ярослав (Оконськ), Снітко Богдан (Кормін), Тригуба Максим (Кукли), Воронюк Тарас (Маневичі), Мельник Олександр (Кормін), Войтович Іван (Енергетик)

1 – Семенюк Богдан (Кукли), Музика Андрій (Кукли), Шульга Віталій (Кукли), Ковальчук Павло (Городок), Ковердюк Дмитро (Городок), Семенюк Дмитро (Городок),Шилак Павло (Сойне), Родіон Назар (Сойне), Верешко Ярослав (Серхів), Білик Роман (Маневичі), Гребенюк Роман (Маневичі), Підвальний Давид (Застир’я), Гагаловський Богдан (Застир’я), Шопулко Роман (Застир’я), Мокієць Давид (Кормін), Брой Денис (Енергетик), Мельник Костянтин (Енергетик), Зінич Богдан (Оконськ), Сачковський Володимир (Оконськ), Матвійчук Роман (Застир’я), Нестерук Олександр (Сойне), Воронюк Тарас (Маневичі), Кушнір Олексій (Кормін)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Автор публікації

Офлайн 3 дні

#Маневичі

Інформаційний веб-ресурс #Маневичі – новини селища та району – це спеціальний портал, створений з метою інформування жителів про новини та події, які відбуваються в селищі та районі.
Коментарі: 0Публікації: 826Реєстрація: 15-03-2018


Вас може зацікавити
Авторизація
Реєстрація
Генерація паролю

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: