Медіа ресурс селища Маневичі

Про цей сайт.

Сайт manevychi.com існує на громадських засадах і його робота та наповнення напряму залежать від наявності вільного часу у тих, хто його створив та планує розвивати. Але підтримка та розвиток сайту справа не з легких і крім часу потребує ще й певних зусиль, інколи певних можливостей. Кожна окрема людина, що наразі причетна до даного ресурсу має свій ліміт часу та зусиль, які вона може йому присвятити. Але, як кажуть, «гуртом і батька легше бити», тому чим більше людей мали би можливість долучитися до цієї корисної та цікавої справи, тим кращого результату ми всі змогли би досягти.

Доступ до Інтернету у Маневичах наразі доволі поширений і його користувачів у містечку є чимало. Крім того, сайт створений таким чином, що він дозволяє залучати добровольців для наповнення корисним змістом. Особливих знань це не потребує — якщо людина вміє друкувати у Ворді, то з легкістю справиться. Головне — це виявити бажання, та звернутися до: Андрія ([email protected]), або Максима ([email protected]) або Романа ([email protected]) Через нас ви зможете отримати аккаунт на сайті, що дозволяє публікувати власні дописи та робити інші речі пов’язані з розвитком ресурсу. Обмежень по-суті ніяких не існує — кожен бажаючий може долучитися.

Звісно, майже кожен з нас (а може я й не правий?) не має ані освіти журналіста, ані досвіду в подібній справі. Проте сайт містечка це не лише збірка новин про події, що в ньому відбуваються. Дуже корисним і зручним для всіх є розміщення важливої довідкової інформації. Наприклад телефонного довідника в електронному вигляді, або створення списку важливих мобільних номерів Маневич тощо. В цілому розміщення будь-якої інформації, яка була би корисна для відвідувачів — в першу чергу самих Маневичан, але й не тільки. Вітаються також власні ідеї і фантазія чи творчість. Саме для цього і був задуманий та створений даний сайт.

Отже, надіємось та чекаємо на добровольців. Пишіть!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Автор публікації

Офлайн 2 тижні

#Маневичі

Інформаційний веб-ресурс #Маневичі – новини селища та району – це спеціальний портал, створений з метою інформування жителів про новини та події, які відбуваються в селищі та районі.
Коментарі: 0Публікації: 846Реєстрація: 15-03-2018


Вас може зацікавити
Авторизація
Реєстрація
Генерація паролю

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: