Медіа ресурс селища Маневичі

Прилісненка – Miss Tourism Ukraine 2018

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

28 червня 2018 року в Одесі на головній сцені біля Потьомкінських сходів відбувся Фінал міжнародного конкурсу «Miss Tourism International, Ukraine, Black Sea 2018», який проходив в рамках фестивалю «Хочу в Одесу».

Участь в конкурсі цьогоріч взяли представниці України та Ізраїлю, Албанії та Естонії, Румунії та Молдови, Німеччини і Киргизії, Білорусі, Болгарії та Австрії. Серед конкурсних завдань були: демонстрація національних костюмів, постановочний номер приїзду до Одеси, дефіле у вечірніх сукнях.

Компетентне журі на чолі з головою оргкомітету конкурсу, президентом Національного комітету «Міс Україна-Південь» Тетяною Савченко, до складу якого увійшли представники культури, мистецтва, шоу-бізнесу України та головні редактори провідних ЗМІ й визначило переможниць конкурсу, серед яких опинилася 19-річна уродженка с. Прилісне, а нині жителька м. Луцьк, модель модельного агенства “MZM Models” Влада Путава, яка  здобула звання «Miss Tourism Ukraine 2018».

На знімку зліва направо: «Miss Tourism Ukraine 2018» Влада ПУТАВА, Президент Національного комітету “Міс Україна-Південь” Тетяна Савченко, «Miss Tourism International, Ukraine, Black Sea 2018» – Алтинай АБДИМОМУНОВА, Киргизстан.

Інтернет-ресурс

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Автор публікації

Офлайн 2 роки

#Маневичі

Коментарі: 0Публікації: 116Реєстрація: 17-03-2018


Вас може зацікавити
Авторизація
Реєстрація
Генерація паролю

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: