Медіа ресурс селища Маневичі

Представники РДА про економічний розвиток громад

У стінах Волинського Центру розвитку місцевого самоврядування завершився другий день тренінгу «Економічний розвиток в ОТГ. Залучення інвестицій».

Про це інформує Волинський Центр розвитку місцевого самоврядування, який створений за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» та Мінрегіону України, пише ВолиньOnline.

Про маркетинг та промоцію, а також стандарти обслуговування та професійного супроводу інвестора присутнім представникам громади розповіла начальник відділу економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва Маневицької РДА Надія Савчук.

А про інвестиційний паспорт громади, його структуру представникам волинських об’єднаних територіальних громад виступи радник із питань регіонального розвитку Волинського Центру розвитку місцевого самоврядування Петро Гоцалюк.

Також перед представниками ОТГ виступив в.о. начальника управління розвитку, інвестицій, європейської інтеграції Волинської обласної державної адміністрації Андрій Ткачук, який розповів концепцію інвестиційного форуму, у якому можуть взяти участь ОТГ Волині та детальніше розповів присутнім про індустріальні парки.

Завершився тренінг презентація інвестиційних пропозицій, які розробили його учасники та визначенням кращих пропозицій.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Автор публікації

Офлайн 7 днів

#Маневичі

Інформаційний веб-ресурс #Маневичі – новини селища та району – це спеціальний портал, створений з метою інформування жителів про новини та події, які відбуваються в селищі та районі.
Коментарі: 0Публікації: 815Реєстрація: 15-03-2018


Вас може зацікавити
Авторизація
Реєстрація
Генерація паролю

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: