Медіа ресурс селища Маневичі

Працювала без трудової, але внески сплачувала. Чи буде зараховано стаж?

«З 2000 року по 2003 працювала у приватного підприємця. Але запису у трудовій книжці нема, хоча страхові внески за цей період справно сплачувала. Чи буде зараховано до мого страхового стажу цей період роботи?»

Ірина П., Іваничівський район, Волинська область

Згідно зі статтею 24 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування», страховий стаж – це період, протягом якого особа підлягає загальнообов’язковому державному пенсійному страхуванню та за який щомісяця сплачено внески у сумі не меншій, ніж мінімальний страховий внесок. Якщо у людини нема трудової книжки чи в ній містяться неточні записи, то трудовий стаж підтверджують дані з Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування, або інші документи, що містять відомості про періоди роботи. Це передбачено Постановою Кабінету Міністрів України від 12.08. 1993 № 637 (пункт 3). Тож пані Ірині під час призначення пенсії буде враховано страховий стаж за даними, наявними у реєстрі застрахованих осіб.

Джерело: visnyk.lutsk.ua

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Автор публікації

Офлайн 1 тиждень

#Маневичі

Інформаційний веб-ресурс #Маневичі – новини селища та району – це спеціальний портал, створений з метою інформування жителів про новини та події, які відбуваються в селищі та районі.
Коментарі: 0Публікації: 797Реєстрація: 15-03-2018


Вас може зацікавити
Авторизація
Реєстрація
Генерація паролю

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: