Медіа ресурс селища Маневичі

Повідомили про кількість вихідних у травні

Вихідні в травні 2018 будуть тривалими з декількома затяжними вікендами на початку і в кінці місяця, пише Район.Маневичі

Про це повідомляє РБК-Styler.

Крім офіційних неробочих днів, у травні буде три додаткових вихідних дня — 1, 9 та 28 травня.
Для створення сприятливих умов святкування, розпорядженням Кабміну рекомендується перенести робочий день з понеділка 30 квітня на суботу 5 травня.

Скороченими робочими днями на 1 годину будуть передсвяткові дні — 5 травня (перенесення з 30 квітня) і 8 травня.

Вихідні в травні на День праці

День праці щорічно відзначається в перший день травня. Незважаючи на те, що в минулому році Верховною Радою був прийнятий законопроект № 5496 про скасування вихідного дня 2 травня, маївка 2018 буде тривалою. Травневі свята з нагоди Дня праці почнуться з суботи 28 квітня та триватимуть по вівторок 1 травня включно.

Вихідні на День Перемоги 2018 в Україні

У 2015 році Парламентом України було встановлено День пам’яті і примирення (8 травня), який також проходить щорічно в багатьох європейських країнах. Дата пов’язана з подіями 8 травня 1945 року, коли відбулася ратифікація акту про капітуляцію німецьких нацистських військ. У цей день вшановують подвиг українського народу, шанують жертв Другої світової війни, проводять меморіальні заходи. 8 травня — пам’ятний день, вихідним він не є. День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні в Україні відзначається 9 травня. Це офіційне державне свято і неробочий день.

Трійця 2018

Вихідні в травні 2018 завершаться затяжним вікендом на Трійцю. Православне християнське свято відзначається в неділю через 50 днів після Великодня. У 2018 році День Святої Трійці припадає на 27 травня. Згідно КЗпП України, вихідним днем ​​буде і наступний після свята понеділок. Таким чином, травневі вихідні 2018 з нагоди Трійці триватимуть 3 дні (з 26 по 28 травня включно).

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Автор публікації

Офлайн 5 днів

#Маневичі

Інформаційний веб-ресурс #Маневичі – новини селища та району – це спеціальний портал, створений з метою інформування жителів про новини та події, які відбуваються в селищі та районі.
Коментарі: 0Публікації: 845Реєстрація: 15-03-2018


Вас може зацікавити
Авторизація
Реєстрація
Генерація паролю

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: