Медіа ресурс селища Маневичі

Покращують гідрологічний стан озера Глибоке, що на території Прилісненської ОТГ

На території Прилісненської ОТГ Маневицького району розпочато роботи з покращення гідрологічного стану озера Глибоке (Глибоцьке), яке використовується жителями навколишніх сіл, а також смт. Маневичі для відпочинку та любительської рибалки. Площа озера 8 гектарів, максимальна глибина сягає 5 метрів.

Слід відзначити, що виконання комплексу робіт започатковано ще у лютому цього року, під час зустрічі керівника Маневицького УВГ з ініціативною групою жителів територіальної громади. Причиною звернення стала стурбованість місцевих жителів періодичним коливанням рівнів води оз. Глибоке, яке розташоване на території Прилісненської ОТГ.

Спеціалістами  Маневицького УВГ проведено геодезичні вишукування, внаслідок яких встановлено, що першочерговою причиною значного коливання рівнів води у озері є замулення та заростання трав’яною та чагарниковою рослинністю внутрішньогосподарського каналу УК-1, який запроектований для підтримання оптимальних рівнів води в озері, шляхом розподілу стоку малої річки стр. Безіменний. Крім цього, замулення каналу спричиняє постійні підтоплення сільськогосподарських угідь та прилеглого лісового масиву.

На даний час Маневицьким УВГ проводиться очищення цього каналу від замулення екскаватором. Також виготовлено шандорний затвор, який згодом буде встановлено на шлюзі-регуляторі РШПН МК-2, стр. Безіменний, з допомогою якого буде регулюватись подача води в оз. Глибоке.

Фінансування робіт здійснюють Прилісненська ОТГ та ДП «Городоцьке лісове господарство»

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Автор публікації

Офлайн 17 хв.

#Маневичі

Інформаційний веб-ресурс #Маневичі – новини селища та району – це спеціальний портал, створений з метою інформування жителів про новини та події, які відбуваються в селищі та районі.
Коментарі: 0Публікації: 692Реєстрація: 15-03-2018


Вас може зацікавити
Авторизація
Реєстрація
Генерація паролю

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: