Медіа ресурс селища Маневичі

Підготовка до навчального року. У школі Великої Осниці зробили капітальний ремонт

У освітньому закладі села Велика Осниця закінчили підготовку до нового навчального року.

Директорка школи Вікторія Ковбасюк показала світлини та відео ремонтних робіт які провели у закладі. Особливо наголосила на оперативності робітників та керівників району.

Також відзначила педагогів та батьків за допомогу в естетичному оформленні школи.

Про це повідомляє Район.Маневичі.

«Ми уже завтра чи в понеділок готові приймати дітей та розпочинати навчання. І знову ті слова вдячності, які «деякій громадськості» не подобаються. Ну і нехай. Від імені нашого усього колективу школи я щиро дякую голові Маневицької РДА – Андрію Линдюку та начальнику відділу освіти – Валентині Книш, які забезпечили всіма необхідними буд.матеріалами для ремонту згідно попередніх заявок! Щиро дякую також техперсоналу, які вчасно та оперативно провели ремонтні робити в школі і уже на сьогоднішній день школа готова на 100%! А за естетичне оформлення школи та класів я дуже-дуже дякую педагогам та батькам, які проявили ініціативність, креативність та творчо попрацювали для наших діток!», – зазначила Вікторія Ковбасюк.

Директорка показала перший клас та пообіцяла що опублікує ще два класи(6 та 9), у яких також зробили капітальний ремонт та оформили під Новий Освітній Простір.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Автор публікації

Офлайн 2 тижні

#Маневичі

Інформаційний веб-ресурс #Маневичі – новини селища та району – це спеціальний портал, створений з метою інформування жителів про новини та події, які відбуваються в селищі та районі.
Коментарі: 0Публікації: 815Реєстрація: 15-03-2018


Вас може зацікавити
Авторизація
Реєстрація
Генерація паролю

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: