Медіа ресурс селища Маневичі

Переможці конкурсу «Міжнародний день мігруючих птахів» організованого Черемським заповідником

В Черемському природному заповіднику нещодавно були підведені підсумки тематичного конкурсу «Міжнародний день мігруючих птахів», пише районна газета.

Журі у складі працівників заповідника одноголосно присудило І місце керівнику гуртка «Юний еколог» ЗОШ I-III ст. с. Оконськ Наталії Мефанік. Учнями гуртка виконані фото перелітних птахів: лелек, журавлів, лебедів, шпаків, солов´їв, ластівок, синичок та снігурів, вони також надали опис птахів, а про деяких, навіть, надіслали легенди.

ІІ місце в авторів малюнків – вихованки ЦТДЮ, студії «Чарівна палітра, Людмили Савчук (керівник Мельник О.А.), учениці ОЗНВК смт Колки, вихованки зразкової студії «Палітра» Вікторії Огребчук та учня ЗОШ I-III ст. с. Куснища Любомльського району Віталія Деця.

Третє місце посіла вихованка художньої студії «Чарівна палітра» ЦТДЮ Марія Литвинова.

Варто відзначити гарні роботи, виконані олівцями та фарбами, вихованців ЦТДЮ художньої студії «Чарівна палітра» Євгенія Коновала, Олександри Шидловської, Соломії Мельник, Діани Савчук, Анастасії Швинтак, Іванни Воронюк (ОЗНВК смт Колки), Марти Марчук і Софії Генюк (ЗОШ I-II ст. с. Розничі).

Дякуємо всім учасникам, директору ЦТДЮ Ковальчук В.М., керівникам дитячих студій Боричевській Л.Ф., Мефанік Н.В., Островській Л.А., Романюк Н.М., Мельник О.А. та іншим. Фото й малюнки прикрасять стенди та виставки на природничу тематику на певний час, а посіяні зерна любові до світу природи, в якому ми живемо, – залишаться в дитячих серцях назавжди.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Автор публікації

Офлайн 17 хв.

#Маневичі

Інформаційний веб-ресурс #Маневичі – новини селища та району – це спеціальний портал, створений з метою інформування жителів про новини та події, які відбуваються в селищі та районі.
Коментарі: 0Публікації: 692Реєстрація: 15-03-2018


Вас може зацікавити
Авторизація
Реєстрація
Генерація паролю

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: