Медіа ресурс селища Маневичі

Новий дизайн. Що змінилось

Як Ви вже замітили дизайн на нашому сайті змінився. В першу чергу ми вирішили, додати стрічку новин на головній сторінці, це перше що буде попадати в поле зору читати, як на ПК версії сайту так і на мобільних телефонах. Це зроблено для зручності, можливість швидко прочитати останні додані публікації, економивши свій час 🙂

Ще одним нововведенням стали сповіщення (на фото у лівому нижньому кутку). Включивши дану функцію читачі будуть автоматично отримувати сповіщення при кожному новому опублікованому записі, чудова можливість завжди бути в курсі подій.

Ще однією важливою зміною, яку ми хочемо запровадити на сайті – це реєстрація. Яка мета даної функції? Все просто, на сайті є рубрика “Оголошення”, яка наповнювалася редакцією, або ж, в окремих випадках, редакція отримувала на електронні листи із даними для розміщення інформації у даній рубриці. Ми вирішили полегшити завдання і це стало основною причиною створення даного фукціоналу.

Відтепер кожен читач може зареєструватися і вказати свої контактні дані, аби інші могли зв’язуватися із авторами оголошень. Також на сторінці профілю тепер буде вкладка “Публікації користувача” де абсолютно кожен зайшовши на профіль окремого користувача, зможе переглянути усі його оголошення.

Це основні моменти на яких ми хотіли зусередити увагу та донести читачам нашого сайту.

Що ще:

  • Розширення напрямків публікацій, добавлені нові категорії “На кухні”, де будуть зібрані рецепти приготування різних видів страв; “Відпочинок” – де ми будемо підбирати для читачів місця в яких можна провести свою відпустку та рекомендовані курортні місця.
  • Додана нова рубрика “Вакансії” де будуть розміщуватися актуальні вакансії у Маневичах та районі.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Автор публікації

Офлайн 2 тижні

#Маневичі

Інформаційний веб-ресурс #Маневичі – новини селища та району – це спеціальний портал, створений з метою інформування жителів про новини та події, які відбуваються в селищі та районі.
Коментарі: 0Публікації: 815Реєстрація: 15-03-2018


Вас може зацікавити
Авторизація
Реєстрація
Генерація паролю

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: