Медіа ресурс селища Маневичі

Новий комунальний заклад у районі запрацює з 1 вересня 2018 року

З нового навчального року у Маневицькому районі на базі НВК “Маневицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 – гімназія” функціонуватиме нова комунальна установа “Інклюзивно-ресурсний центр” Маневицької районної ради Волинської області.

Відповідне рішення було прийнято на тридцять першій черговій сесії районної ради. Крім того будо затверджено Статут комунальної установи “Інклюзивно-ресурсний центр” Маневицької районної ради Волинської області та визначено уповноваженим органом управління зазначеним закладом відділ освіти Маневицької райдержадміністрації.

Як зазначила, начальник відділу освіти райдержадміністрації Валентина Книш, створення закладу забезпечить права дітей з особливими освітніми потребами віком від 2 до 18 років на здобуття дошкільної та загальної середньої освіти, в тому числі закладів професійно-технічної освіти, шляхом проведення комплексної психолого-педагогічної оцінки розвитку дитини, надання психолого-педагогічної допомоги та забезпечення системного кваліфікованого супроводження. Комунальна установа “ІРЦ” буде налічувати 12 педагогів–фахівців. Всі працівники закладу прийматимуться на конкурсній основі, а з директором буде укладено контракт терміном на 3 роки.

Слід наголосити, що заклад працюватиме не тільки для дітей селища Маневич, а для дітей з особливими потребами всього району, в тому числі і для об’єднаних територіальних громад Прилісне та Колки. Для кожної дитини будуть складені індивідуальні плани розвитку. Також, у центрах планують створити сучасну базу з відділом фізіотерапевтичної реабілітації, педагогічної діагностики та корекції для дітей з особливими потребами.

Надіємося і віримо, що комунальна установа “Інклюзивно-ресурсний центр” відкриє новий погляд для дітей з особливими потребами нашого району та їхніх батьків щодо отримання рівних можливостей доступу до всіх ресурсів та можливостей суспільства, у тому числі до сучасної і якісної освіти.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Автор публікації

Офлайн 2 роки

#Маневичі

Коментарі: 0Публікації: 116Реєстрація: 17-03-2018


Вас може зацікавити
Авторизація
Реєстрація
Генерація паролю

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: