Медіа ресурс селища Маневичі

Нові, сучасні, євроконтейнери для роздільного збору встановлюватимуться у Маневичах

Виконавчий комітет, депутатський корпус Маневицької селищної ради одностайні у впровадженні програми охорони навколишнього природного середовища у селищі.

Після придбання нового сміттєвоза МАЗ-4371 вартістю 1 548 900, 00 грн за рахунок селищного бюджету надійшла перша партія сучасних євроконтейнерів для роздільного збору твердих побутових відходів: для скла (4 шт), для пластику (3 шт), для твердих побутових відходів (9 шт).

Про це повідомляють на сайті Маневицької селищної ради.

До кінця поточного року планується встановлення цих контейнерів на сміттєвих майданчиках поблизу багатоквартирних житлових будинків. Кожен з них об’ємом 1,1 кубічних метрів, виготовлені з оцинкованого металу, який значно надійніший в експлуатації. Кошти для придбання контейнерів залучено з обласного бюджету – 75 тис. грн та селищного бюджету – 75 тис. грн. 

Наразі розробляється проект санітарної очистки селища, де буде обгрунтовано будівництво сміттєвих майданчиків, як біля багатоквартирних будинків, так і в приватному секторі.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Автор публікації

Офлайн 3 дні

#Маневичі

Інформаційний веб-ресурс #Маневичі – новини селища та району – це спеціальний портал, створений з метою інформування жителів про новини та події, які відбуваються в селищі та районі.
Коментарі: 0Публікації: 846Реєстрація: 15-03-2018


Вас може зацікавити
Авторизація
Реєстрація
Генерація паролю

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: