Медіа ресурс селища Маневичі

Нова бесідка біля пологового відділення Маневицької ЦРЛ. ФОТО

Маневицькі лісівники не перестають дивувати. Тому, що за останній період на території селища та району було облаштовано нові бесідки (альтанка), а також і багато зупинок. Для прикладу: 3 тижні тому Городоцькі лісівники встановили дві автозупинки, одну  у селі Городок Маневицького району, другу у селі Градиськ. Також працівниками вже ДПМаневицьке ЛГ” було встановлено зупинки при виїзді селища Маневичі (поблизу Маневицького професійного училища), друга зупинка уже в процесі завершення і розміщена в селі Карасин (по вул. Центральній).

Нещодавно працівниками ДП “Маневицьке ЛГ” було встановлено нову альтанку біля Маневицької ЦРЛ, а саме біля пологового відділення. Тепер вагітним, а також усім хто провідуватиме своїх близьких, буде комфортніше та зручніше очікувати або ж просто відпочити.

Дякуючи працівникам ДП “Маневицького ЛГ” та їх керівнику Радіону Володимиру Олександровичу біля пологового відділення Маневицької центральної районної лікарні безкоштовно встановили бесідку для більш комфортного перебування вагітних та породіль у відділенні та на території лікарні, – про це на своїй сторінці у Facebook повідомив головний лікар Маневицької ЦРЛ Олег Бегаль.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Автор публікації

Офлайн 13 години

#Маневичі

Інформаційний веб-ресурс #Маневичі – новини селища та району – це спеціальний портал, створений з метою інформування жителів про новини та події, які відбуваються в селищі та районі.
Коментарі: 0Публікації: 825Реєстрація: 15-03-2018


Вас може зацікавити
Авторизація
Реєстрація
Генерація паролю

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: