Медіа ресурс селища Маневичі

Нескорені духом: Як відзначатимуть 75 річницю Колківської Республіки

Голова Маневицької РДА Андрій Линдюк провів робочу нараду щодо відзначення в районі 75-ої річниці створення Колківської Республіки.

Повідомляє Район.Маневичі

Участь в обговоренні взяв голова Колківської ОТГ Олександр Палінкевич.

У район надійшов робочий план з підготовки та відзначення 75-ї річниці Колківської республіки, затверджений головою облдержадміністрації Олександром Савченком. Відповідно до нього, захід матиме не районні, а обласні масштаби. В ньому візьмуть участь ветерани ОУН-УПА з усієї області, – пише прес-служба РДА.

«Ми маємо на високому рівні забезпечити організацію заходу, медичний супровід та правопорядок на ньому, – зауважив Андрій Линдюк. – «Колківська Республіка» – це унікальна подія, величезний доказ про прагнення українського народу до самостійності, волі, самоутвердження її державності.

75 років від створення – це не жалобна шана, а гордість за український народ, який зумів в глибокому німецькому тилу, майже на двох тисячах квадратних кілометрів, утворити острівець Української самостійної держави.

18 квітня у всіх освітніх закладах району мають бути організовані тематичні заходи для учнів. Бо для мене є абсолютно не прийнятним, що учні шкіл Маневицького району можуть не знати, у які роки відбулася Колківська Республіка. І я сам часто, особисто, буваючи у школах, запитую про цю історичну подію».

Олександр Палінкевич запевнив, що облаштування території, сприятимуть проведенню панахиди. Запросять до участі у заході трудові колективи та забезпечать охорону публічного порядку.

Захід відбудеться 18 квітня 2018 року, розпочнеться з панахиди біля пам’ятного Хреста та продовжиться біля пам’ятника «Колківська Республіка».

Джерело: manevychi.rayon.in.ua

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Автор публікації

Офлайн 2 тижні

#Маневичі

Інформаційний веб-ресурс #Маневичі – новини селища та району – це спеціальний портал, створений з метою інформування жителів про новини та події, які відбуваються в селищі та районі.
Коментарі: 0Публікації: 846Реєстрація: 15-03-2018


Вас може зацікавити
Авторизація
Реєстрація
Генерація паролю

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: