Медіа ресурс селища Маневичі

На Волині –Всеукраїнський семінар з охорони праці в лісовій галузі

Побачити, як на Волині забезпечується безпечна лісозаготівля та виробництво, з’їхалися фахівці лісової галузі майже з усіх куточків держави – Чернівецької, Івано-Франківської, Львівської, Рівненської, Житомирської, Хмельницької, Чернігівської, Вінницької та інших областей України. Відбуватиметься захід на базі державних лісогосподарських підприємств Волинського ОУЛМГ протягом 3 днів – із 3-го до 5-те травня, -інформує прес-служба ВОУЛМГ, – пише Вісник.

Заступник начальника Волинського ОУЛМГ Олександр Рибчинський наголосив, що  Волинь – серед найлісистіших в Україні, а волинські лісогосподарські підприємства – серед кращих, в тому числі – за рівнем організації безпечної праці.

Учасники семінару відвідали  Воротнівське лісництво ДП «Ківерцівське ЛГ», оглянули  садибу лісництва і ознайомлення з роботою Лісівничого молодіжного центру.

Побувають учасники семінару-наради також  в державних лісогосподарських підприємств  «Колківське ЛГ»,  «Маневицьке ЛГ», де ознайомляться  тим, як  налагоджено переробку деревини. Учасники семінару  побувають на пожежній станції ДП «Поліське ЛГ», ознайомляться з організацією безпечних робіт у цеху переробки деревини та на нижньому складі ДП «Городоцьке ЛГ». Також побачать, як організовано гаряче харчування на лісозаготівлі. В рамках семінару заплановані також візити на об’єкти ДП «Шацьке УДЛГ» та ДП «Ковельське ЛГ».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Автор публікації

Офлайн 3 дні

#Маневичі

Інформаційний веб-ресурс #Маневичі – новини селища та району – це спеціальний портал, створений з метою інформування жителів про новини та події, які відбуваються в селищі та районі.
Коментарі: 0Публікації: 826Реєстрація: 15-03-2018


Вас може зацікавити
Авторизація
Реєстрація
Генерація паролю

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: