Медіа ресурс селища Маневичі

На Волині туристам обіцяють поїздки на возах

У Маневицькому районі Волинської області хочуть створити туристичний маршрут, по якому туристи їздитимуть на возах, запряжених кіньми.

Йдеться про Черемський заповідник. Дістатися до нього можна можна лише лісовою дорогою, їхати по якій машиною вдається тільки у добру погоду. Про це під час прес-туру на Маневиччину розповів перший заступник голови райдержадміністрації Петро Зінчук.

«Ми хочемо разом з нашим музеєм (Маневицьким краєзнавчим музеєм, – «ВН») зробити презентацію такого маршруту, – сказав чиновник. – Ми також хочемо сробувати запустити туристів на конях – там трохи далеко від траси. Мається на увазі на возах – старим дідівським способом. Через те, що дорога лісом, якщо добра погода, то вона є. А в погану погоду її немає».

Поки що прораховують, у яку суму це обійдеться, каже Зінчук. «Треба ж дати тим людям пообідати, поснідати, повечеряти. Якщо буде негода – дати десь захиститися. Зрештою, хтось має розказати, дати буклет. Так що це займе трохи часу», – пояснив він.

Довідка. Черемський природний заповідник – природоохоронна територія у північній частині Маневицького району Волинської області. Заповідник створено з метою збереження типових та унікальних природних комплексів Українського Полісся. Загальна площа його – 2975,7 га. Заповідник був створений Указом президента України від 19 грудня 2001 року.

http://www.volynnews.com/news/volyn/18096

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Автор публікації

Офлайн 1 тиждень

#Маневичі

Інформаційний веб-ресурс #Маневичі – новини селища та району – це спеціальний портал, створений з метою інформування жителів про новини та події, які відбуваються в селищі та районі.
Коментарі: 0Публікації: 846Реєстрація: 15-03-2018


Вас може зацікавити
Авторизація
Реєстрація
Генерація паролю

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: