Медіа ресурс селища Маневичі

На Волині планують спорудити пам’ятник героям Небесної сотні.

top-photoВ центрі Любешова заклали символічний камінь на місці має постати пам’ятник Героям Небесної сотні та зокрема Едуарду Гриневичу – почесному громадянину Любешівщини.

Про це повідомляють у прес-службі волинського осередку ВО “Свобода”.

Освяту провів благочинний Любешівського району УПЦ КП, отець Юрій. Після цього відбулось народне віче. Керівник Любешівської районної організації ВО “Свобода” Анатолій Пушкін розповів про цікаві та патріотичні моменти з життя Едуарда Гриневича.

“Коли прості, беззахисні хлопці ціною свого життя зупинили ненависний бандитський режим, це вияв найбільшої мужності, патріотизму, любові до своєї країни. Завдяки цьому прикладу юні хлопчаки, за відсутності дієвої армії і надійної підтримки з боку Генштабу сьогодні стримують ціною свого життя вже відкриту агресію російських військ на сході нашої держави”, – відзначив Пушкін.

Також він нагадав про героїзм добровольчих батальйонів, чимало бійців яких були учасниками революції.

“В той час, коли найвище керівництво країни проявляє невпевненість і запізнілу реакцію на виклики з боку агресора, основний тягар взяли на себе населення та волонтери. Але Герої Небесної сотні довели, що сила духу перемогла силу зброї, тому ми, українці обов’язково переможемо”, – заявив політик.

http://www.volynpost.com/news/38732-na-volyni-planuyut-sporudyty-pamiatnyk-geroiam-nebesnoi-sotni

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Автор публікації

Офлайн 13 години

#Маневичі

Інформаційний веб-ресурс #Маневичі – новини селища та району – це спеціальний портал, створений з метою інформування жителів про новини та події, які відбуваються в селищі та районі.
Коментарі: 0Публікації: 825Реєстрація: 15-03-2018


Вас може зацікавити
Авторизація
Реєстрація
Генерація паролю

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: