Маневицький краєзнавчий музей продовжать реконструювати
Для музею розробляють наукову концепцію та пишуть тематико-структурний і тематико-експозиційний плани.
Також передають нові артефакти, повідомив директор Петро Хомич на своїй сторінці у facebook, про це пише Район.Маневичі
Аби виготовити облікову документацію, працівники Маневицького краєзнавчого музею, вже в новому приміщенні музею одного експоната «Маневицького човна – моноксила» будуть детально обстежувати унікальний експонат, проводити консерваційні, реставраційні роботи, первинну реєстрацію та повну наукову інвентаризацію (обміри, ескізні замальовки, робочі креслення у різних проєкціях інші роботи).
Результатом проведених натурних обстежень автентичного човна стане підготовка наукових публікацій та розширення співпраці у науково-дослідній роботі з науковими інституціями України та закордоння, що дозволить у майбутньому проводити спільні наукові семінари та конференції.
В новозбудованому приміщенні музею також планують відкрити художню галерею та проводити суспільно-резонансні презентації. Традиційними предметами презентацій мають стати відкриття різноманітних виставок, проведення майстер-класів, випуск нових каталогів та альбомів, книг відомих вчених та місцевих поетів, нових археологічних знахідок, які передадуть до музею експонатів та інше.

«Подальший розвиток музею спонукає нас, до пошуку нових форм і видів роботи з дитячою аудиторією – майбутніми відвідувачами, де можна буде реалізовувати науково-освітні та культурно-просвітницькі програми для школярів. Майбутнє музею ми бачимо в перетворенні його в науковий і духовний центр Волинського Полісся, для виконання його соціальних функцій, адже національна культурна спадщина та її складова – пам’ятки історії та культури відіграють важливу роль у розбудові незалежної Української держави, відродженні духовності та історичної пам’яті»
прокоментував заслужений працівник культури України, член Національної спілки краєзнавців України, директор Маневицького краєзнавчого музею Петро Хомич.