Медіа ресурс селища Маневичі

Маневичани виступили на обласному фестивалі у Турійському районі

11 серпня 2019 року на території Боблівської сільської ради Турійського району, в урочищі «Вовчак» відбувся обласний фестиваль повстанської пісні «Вовчак – Волинська Січ».

Метою даного заходу є вшанування полеглих за волю, єдність і свободу України, національно-патріотичне виховання, передусім дітей та молоді, популяризацію кращих повстанських пісень та створення нових сучасних патріотичних творів.

Про це повідомляють на сторінці Маневицького районного відділу культури у facebook.

У фестивалі, який пройшов на високому організаційно-творчому рівні взяв участь чоловічий вокальний ансамбль Цмінівського сільського будинку культури. Вони подарували глядачам пісні , які відображають самовіддану боротьбу захисників свободи та Незалежності України.

Учасниця народного аматорського фольклорного ансамблю «Дивоцвіт» Галина Пащук читала патріотичні вірші та виконувала старовинний процес прасування: намотувала білизну на качалку, після чого кілька раз ретельно прокочувалося «рублем» ( довгою дерев’яною плашкою з ребрами на нижній поверхні і рукояткою на кінці ).

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Автор публікації

Офлайн 1 тиждень

#Маневичі

Інформаційний веб-ресурс #Маневичі – новини селища та району – це спеціальний портал, створений з метою інформування жителів про новини та події, які відбуваються в селищі та районі.
Коментарі: 0Публікації: 815Реєстрація: 15-03-2018


Вас може зацікавити
Авторизація
Реєстрація
Генерація паролю

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: