Медіа ресурс селища Маневичі

Маневичани на фестивалі традиційної національної культури «Український коровай – сузір’я»

06 жовтня 2019 року у м. Володимир-Волинський проведено фестиваль традиційної національної культури «Український коровай – сузір’я», в якому взяли участь творчі колективи з усіх куточків Волинської області, м. Львів, та м. Київ.

Маневицький район представляли три різножанрові колективи: народний аматорський ансамбль народної пісні «Джерела», чоловічий вокальний квартет та гурт «Полісяни» районного будинку культури (керівник заслужений працівник культури України Василь Дарчук, керівник оркестрової групи Леонід Марчук), повідомляє Відділ культури на своїй сторінці у facebook.

Учасники свята мали нагоду відвідати ярмарок сільськогосподарської продукції, виставку короваїв і снопів, різноманітні майстер-класи, оцінити роботу етномайданчиків.

Бурхливими оплесками, вигуками «браво» глядач радо супроводжував виступ кожного нашого колективу. В піднесеному настрої, з нагородами та подарунковими пакетами колективи поверталися додому, радо обговорюючи нові події.

Учасники мали гарну нагоду поспілкуватись, познайомитись, обмінятись репертуаром та досвідом, відвідати чудові виставки .

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Автор публікації

Офлайн 2 дні

#Маневичі

Інформаційний веб-ресурс #Маневичі – новини селища та району – це спеціальний портал, створений з метою інформування жителів про новини та події, які відбуваються в селищі та районі.
Коментарі: 0Публікації: 845Реєстрація: 15-03-2018


Вас може зацікавити
Авторизація
Реєстрація
Генерація паролю

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: