Медіа ресурс селища Маневичі

Маневицькій селищній ОТГ бути

Є надія, що у 2019 рік Маневицька ОТГ увійде як одна з потужних об’єднаних громад Волині пише Вісник. Про це йшлося  під час робочої зустрічі представників Офісу реформ регіонального відділення Асоціації міст України з депутатами та посадовцями місцевого самоврядування,-інформує прес-служба Офісу.

«У жодному з районів області децентралізація не проходить із такими потугами.Хоча чимало проблем було із формуванням Прилісненської та Колківської ОТГ», – вважає консультант з юридичних питань Офісу Валентин Малиновський.

«Маневицька селищна ОТГ зароблятиме стільки грошей, що вистачатиме на життя і, за прогнозними розрахунками, реверсної дотації не буде, тобто віддавати державі нічого не доведеться», – зауважив консультант з фінансових питань Василь Гром.

Він також наголосив, що у цій громаді є три серйозні чинники бути спроможною: добра тенденція до створення доданої вартості, достатня кількість населення, на яке рахують міжбюджетні трансфери і дві потужні школи з високою наповненістю класів та три дитсадки.

Небайдужі маневиччани та представники сусідніх сільрад, вирішили цього року таки відсвяткувати створення Маневицької селищної ОТГ.

У Маневицькій селищній раді вирішили вже на найближчій сесії запропонувати депутатам проголосувати за членство в Асоціації міст України.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Автор публікації

Офлайн 3 дні

#Маневичі

Інформаційний веб-ресурс #Маневичі – новини селища та району – це спеціальний портал, створений з метою інформування жителів про новини та події, які відбуваються в селищі та районі.
Коментарі: 0Публікації: 826Реєстрація: 15-03-2018


Вас може зацікавити
Авторизація
Реєстрація
Генерація паролю

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: