Медіа ресурс селища Маневичі

Маневицький район серед тих, хто забруднює Волинь

У 2017 р. від стаціонарних джерел 254 підприємств та організацій областіив атмосферу потрапило 5,1 тис.т забруднювальних речовин, що на 9,9 % більше, порівняно з 2016 р.

У сумарній кількості шкідливих речовин викиди метану та оксиду азоту, які належать до парникових газів, становили відповідно 0,7 тис.т та 0,1 тис.т, або 14,5 % загального обсягу. Крім того, від стаціонарних джерел в атмосферу потрапило 520,8 тис.т діоксиду вуглецю, який також впливає на зміну клімату, – повідомляє управління статистики Волині, – пише “Конкурент”.

Значна частка викидів припадала на підприємства Ківерцівського району (18,6 % загального обсягу), м.Луцька (15,4 %), Локачинського (14,4 %) та Маневицького (9,9 %) районів. Серед основних забруднювачів – ТзОВ “Волинь-зерно-продукт” (11,4 %), Локачинський цех ПАТ “Укргазвидобування” (8,8 %), ПАТ “Гнідавський цукровий завод” (5,6 %), ПАТ “Володимир-Волинська птахофабрика” (4,8 %), ПП “Європацукор” (4,0 %), ДП “Волиньторф” (3,9 % загального обсягу).

Читайте також: ДП “ВОЛИНЬТОРФ” хочуть приватизувати.

Випадків екстремального забруднення атмосферного повітря упродовж року на території області не було.

На охорону навколишнього природного середовища підприємства та організації витратили 190,1 млн.грн. Поточні витрати на заходи, пов’язані з обмеженням шкідливого впливу на довкілля, становили 170,8 млн. грн, капітальні інвестиції на охорону навколишнього природного середовища – 19,3 млн. грн.

За порушення законодавства про охорону навколишнього природного середовища у 2017 р. пред’явлено та фактично сплачено штрафних санкцій на суму 42,7 тис.грн.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Автор публікації

Офлайн 22 хв.

#Маневичі

Інформаційний веб-ресурс #Маневичі – новини селища та району – це спеціальний портал, створений з метою інформування жителів про новини та події, які відбуваються в селищі та районі.
Коментарі: 0Публікації: 655Реєстрація: 15-03-2018


Вас може зацікавити
Авторизація
Реєстрація
Генерація паролю

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: